Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 piros pötty. Jelezhet...

5 piros pötty. Jelezhet allergiát?

Figyelt kérdés
Kislányom testén (20 hónapos) nap közben 5 drb piros pötty jelent meg. Kettő a hátán, kettő a mellkasán és egy a hasán. Nagyságuk kb. mint a mellbimbója és hasonlít is rá (közepe sötétebb piros és körülötte az udvar világosabb). Más tünete nincs. Lehet allergia valamilyen kajára. Dióra gondolok, azt kapott tegnap este.
2013. márc. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
CSalánkiütés. Arcon van esetleg vmi elváltozás? Ha evett valamit és arra allergiás, akkor a száján általában hamarabb megjelenik, mint máshol (igaz, az hamar el is tűnik, a testi kiütések akár napokig, egy hétig is megmaradhatnak)
2013. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csalánkiütés teljesen más, és nem "szóródik" szét a testen. Én más betegségre gondolnék, pl. bárányhimlőg
2013. márc. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csalánkiütés teljesen más, és nem "szóródik" szét a testen. Én más betegségre gondolnék, pl. bárányhimlőre.
2013. márc. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A csalánkiütés ilyen:

[link]

2013. márc. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt írtad, a pöttyök nap közben jelentek meg, a diót pedig utána, vagyis este kapta, akkor eleve nem a dió üthette ki.
2013. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már múlnak a pöttyök és több nem is lett. A diót előző nap este kapta. Úgyhogy most egy ideig azért nem adok neki. Szája körül mindig (gyakran)piros, ekcéma szerű valami van. Ezért ez alapján nem tudom megmondani.
2013. márc. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!