Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves pelenkaterületén...

2 éves pelenkaterületén (herék alatt) sok piros pötty! Mivel múlaszthatnám el?

Figyelt kérdés

Nem mutatja, hogy viszkedne, de biztos nem kellemes! Eddig nem volt ilyen problémánk, Nivea baby popsikrémet használtunk mindig! Néha Sudocremet!

Most nem múlik el vagy egy hete ez az erős piros, és nem is annyira apró és sok pötty! 1-2 db már a kukin is van! Mi lehet, és hogy segíthetnék neki, mivel múlaszthatnám el? (Próbáltam már a Sucocremet, körömvirágkrémet, Nivea, Neogranormonnál tartok most!)

Köszönöm válaszaitokat!


2012. febr. 5. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy erre már gyógyszeres kezelés kellene. Orvos nézze meg.
2012. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a doki mit mondd? ha semmivel nem múlik,el kellene vidd dokihoz.Lehet allergia is...
2012. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még nem voltam orvosnál vele.. reméltem, hogy segít valamelyik krém..

2012. febr. 5. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
a kisfiadnak pelenka kiütése van az én kisfiamnak is volt lehet hogy anak a pelusnak amit használsz már másabb az összetétele mint eddig és ezt nem birja a kicsi böre nekem a védönö a canestent ajánlotta és nekünk 3 nap alatt elmult kicsit drága de használ szerintem érdemes volna kiprobálnod
2012. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sima Canesten krém?

Pamperst használtunk mindig, ill. mostanában éjszakára Babylove pelenkát! De ezt már egy jó idje.. már két csomaggal is elhasználtunk mielőtt keztődtek a pöttyök!

Csomag és csomag közt is lehet külömbség ugyanabban a márkában ezekszerint?...

MIndenesetre köszönöm a tippet!

2012. febr. 5. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen és igen sajnos ugyan abbol a márkábol lehet csomag és csomag közt különbség de sajna nem az elsö nap jön ki a kiütés eltelhet több honap is miután kialakul és igen sima canesten
2012. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is beleestünk már többször ebbe a fajta pelenkakiütésbe, amikor úgymond csak egy kis területen jelentkezik a kiütés. Nekünk sem váltak be a felsorolt kenőcsök, (Canesten-t nem próbáltunk) Van egy kenőcs, ung. antisepticum, ez recept köteles, de nálunk csodákat tett. Ha megjelennek a pöttyök bekenjük és másnapra már újra szép a bőre. 2-300 Ft között van az ára.
2012. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek mégegyszer!
2012. febr. 5. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!