Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeri valaki ezt a multivitam...

Ismeri valaki ezt a multivitamint?

Figyelt kérdés
A gyógyszertárban ajánlották.A béres actival kid és a Multi tabs omega 3 között vaciláltam.Azt mondta a gyógyszerésznő,hogy a multi tabs omega 3 sokkal jobb,de sokkal drágább is (3 ezer ft körüli), míg a béres (1100 ft körüli).Azt mondta,hogy viszont van egy multivitamin,aminek ugyanazok a hatóanyagai,mint a multi tabs-nak és jóval olcsóbb.Jutavit Multivitamin immunkomplex gyermekeknek.Lactobacillus Probiotikum és 15 vitamint tartalmaz még.Szedte már valaki?3 éves kisfiam kapja. (4 éves kortól ajánlott,de 2 naponta fogja kapni)
2013. márc. 28. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
béres aktival kidet kapnak a gyerekeink amihez van c vitamin is.
2013. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Actival kidet szedi, pont azért mert nem akarom annyi vitaminnal bombázni:) 3 éves kora óta heti kb 3-4x. Most 4 éves, és azóta csak a bárányhimlőt kapta el, nem volt beteg, előtte meg egyfolytában náthás volt.
2013. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismeri valaki a Jutavit multivitamint?
2013. márc. 28. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magát a Jutavites vitaminokat ismerjük és használjuk is, de a gyerekeknek való multivitaminját én sem ismerem, de a gyógyszerész nagyon ajánlotta. Azért nem vettem meg, mert én olyant kerestem, amit a 2 évesem is szedhet.
2013. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ismerem, szedte a fiam egy darabig. De őszintén, pont ugyanannyit volt beteg mellette, mint a többitől.
2013. márc. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!