Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen biciklije van a 3,5...

Milyen biciklije van a 3,5 éves gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányomnak még csak egy kismotora van.
2013. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most kapott pótkeres biciklit, eddig futó biciklije volt.
2013. márc. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pótkerekes 12"es bicaja van, már tavaly nyár végén is azzal ment, már tudta hajtani, fordulni. Bár a motort még így is előtérbe helyezi, azzal gyorsabban tud száguldozni.
2013. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányom nem motorozott, tavaly ilyentájt 3,5 évesen kapta a 14'-es pótkerekest, imádta és azonnal ráérzett.

A fiam most 3 éves, öregmotoros :) most kapott ő is 14'-es bicót, alig várjuk hogy jó idő legyen és megtanulhassa hajtani (itthon nincs elég tér, vagyis elég hosszú szakasz). A bicó mérete teljesen jó, a motorhoz ő már nagy, eléggé odaér a térde, ezen a tavaszon már nem akartam hogy mocizzon, a futóbringát is szerintem csak pár hónapig tudta volna használni, a 12-'es is szerintem jövőre már kicsi lenne neki... kipróbálta a nővére 14-Esét és tökjó neki, ezért kapott ugyanilyen decathlonos bicót.

2013. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 éves múlt, 16os fémvázas bicajt kapott most, eddig mondjuk csak 3x tudtunk kimenni tekerni de mint ha világ életében biciklin ült volna, egyáltalán nem kellett tanítgatni, felült és ment :) pedig picit még nagy neki, de 12est meg kinőtte volna jövőre
2013. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14-es pótkerekes biciklije van tavaly nyár óta, mellette persze a futóbringa, az két éves kora óta. Májusban lesz 3,5 éves, nyárra tervezzük levenni a pótkereket. A motort már ősszel száműztük a nagyihoz, 5-ös motort már nem veszek neki...
2013. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom a futóbiciklit most tanulta meg jól használni, kaptunk egy pótkerekes kisbicajt, azt még nem tudja hajtani.
2013. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!