Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan tudnék nagyméretű...

Honnan tudnék nagyméretű (116-os) bodyt rendelni?

Figyelt kérdés

Sajnos sehol sem találok, pedig szükség lenne rá.

A Scamp-nél volt nemrég, de most nem találok ilyesmit az oldalukon, és elvileg a Kyngánál is lenne, de ott meg nem válaszolnak a leveleimre (eddig kettőre, de 3. alkalommal ezek után már nem "zaklatom" őket, hogy szeretnék tőlük vásárolni.. :(


2013. márc. 24. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Keress egy varrónőt, és varr neked!

Miért nem veszel bugyit és trikót!

2013. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát tényleg ritka az ilyen nagy body. Talán a Lidl-be szoktam néha látni, de az meg ugye csak időszakos.A legtöbb helyen csak 104-ig van. Szerintem meg próbáld felhívni a Kyngát.

Miért kell ilyen nagy? Még pelusos? Mert az erősebb bugyi is megtartja a pelust.

2013. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

az expresszen van egy csaj aki saját bodyjait árulja. ő biztos tud neked ebben a méretben varrni.


bocs, hogy megkérdezem, de miért kéne? ez 5 éves mérete, el nem tudom képzelni, hogy egy ekkora gyerek bodyt hordjon :S

2013. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én varrattam!

Mi síeléshez adtuk a gyerekre.

2013. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Fogyatékkal él. Így már el tudok képzelni??

Egyébként meg felnőttek is hordanak, hogy védjék a derekukat a hidegben. (Engedd el kicsit a fantáziád...)

2013. márc. 24. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Én találtam:


[link]

2013. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lányom 3,5 évesen lett szobatiszta, de nem kaptam rá bodyt 3 évesen!

Vettem Tescóban trukót, 10 éves méretűt, az jó hosszú, bele tudom dugni a nadrágba, ha lehajol sincs ki a dereka!

2013. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!