Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol találok nagyméretű szép,...

Hol találok nagyméretű szép, ha lehet interaktív hajas babát? Dédi ajándékozná kétéves kislányomnak.

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. dec. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez szép baba, ilyesmi kinézetűre gondoltam. Csak az a baj, hogy láttam a róla készült videót, és annyira nyávogósan mondja, hogy " inkább sütit kérek" vagy valami hasonlót, hogy nem szeretném, ha kislányom így és ezeket kezdené mondani a babát utánozva.
2010. dec. 15. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de nekem is kettő múlt a lányom, de én még korainak tartom az ilyen típusú babát.
2010. dec. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmi kivetnivaló sincs benne, bár én nem szeretem, ha beszélnek, pisilnek stb a babák.De ez meg az én flúgom. :)
2010. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!