Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Többgyerekes egyedülálló...

Többgyerekes egyedülálló anyák, hogy vagytok, hogy bírjátok, lesz jobb?

Figyelt kérdés
Dackorszakos két évesem van és egy újszülött, tudom hogy ez apukás családoknál is túlélős az elején, de elég kilátástalannak érzem, pedig nagyszülők segítenek, pl esti fürdetés altatásnál, beáll majd valami rendszer? Ti hogy menedzselitek a folytonos logisztikázását, időmegosztást?Meséljetek! Köszi!
2013. márc. 16. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiam 3 lanyom 4 éves.Soha sem.segitett senki egy percre se.rokonok messze élnek,baratok nincsenek.Gondolj bele pàrom dolgozott én oedig otthol egy csecsemövel meg egy 13 honapossal.Plussz szoptattam,mostam ,föztem,takaritottam minden nap.Amellett vasalni.Etetni,pelenkazni,fürdetni,deste a párom is igenyelt.Ja es vasarolni is nekem kellett ket picivel.Akkor hajat se fésültem,mosakodni is elfelejtettem,az volt a nagy luxus ha delbe mindketto gyerek elaludt egy orara,s kiszaladtam a teraszravrágyujtani(cigi nelkul nem birtam volna)Na igen es azt hozzateszem ugy szültem hogy elotte soha sem volt a kezemben baba.Sajnos hiaba lett volna segitseg,1200 km kicsit tavol van:(Ugy éreztem magam mint aki sose fog belejönni ebbe az egeszbe.Na mostmar végre sokkal könnyebb.Ugye nagyobbak lettek,van egy napi rendszer es mar van 1-2-3 orahossza idö csakis magamra.A sétavisbsokkal jobb miota nem kell babakocsi.Szoval hidd el ha nagyobbak a gyerekek sokkal jobb lesz!!!
2013. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 1 fiam van,1 hónap múlva 2 éves féléve kezdődött a dackorszak de 2 hónapja sokkal rosszabb,párommal már lemondtunk a 4 gyerekes elképzelésünkről,mert a fiunk jelenleg 2őt is kitesz,sőt legalább 4-5 év kor különbséget szeretnénk,tuti kikészülnék,ha ilyen helyzetben lennék,mint te,legalábbis ha a 2 éves olyan,mint a fiam.Anyósomnak 3 született egymás után 1,5 év é 14 hónap volt közöttük,azt mondta elég nehéz volt nem emlékszik arra sem,hogy ki mit mikor csinált,kivel milyen volt,mert összefolynak a napok.De azt is mondta ahogy nőnek könnyebb lesz,beáll a rendszer alvásnál délután is,és h a legidősebb 6 éves akkor már könnyebb lesz.
2013. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 haramia ***** válasza:
még szerencse h egyedülálló anyukák válaszát kérdezte a kérdező :)
2013. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó talán a te válaszod hasznosabb mint a miénk? az első leírta a tapasztalatát én az anyósomét,te meg csak piszkálódtál
2013. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 haramia ***** válasza:
nem is válaszolni nyitottam meg a kérdést, hanem mert láttam h érkezett két válasz és a kérdezőhöz hasonlóan kíváncsi voltam én is a tapasztalatokra...a kérdésben elhangzó emberek tapasztalatára....
2013. márc. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!