Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok tanácsot? Hogyan...

Krisztivan kérdése:

Adnátok tanácsot? Hogyan tudnék még segíteni a bölcsiben való szobatisztaságban?

Figyelt kérdés
Itthon,mamájánál szól a fiam ha pisilni kell.Mamának,barátnőmnek bárkinek szól,hogy"pisilni kell".És mennek(megy) a bilire.Nincs gond.Csak alváshoz adok neki pelust.Elvétve van,hogy átjátsza a pisi elejét a kisgatyába:-) DE!Sajnos a bölcsiben nem hajlandó senkinek szólni,hogy neki pisilni kell menni és inkább becsurgatja ahol épp van:-(( Az elején a kiswc-re akarták szoktatni és nagyon nem szerette.Mondtam ,hogy nem érzi biztonságban magát a wc-n(itthon sem)és próbálják meg biliztetni.3 hétig sza..kodtak a wc-vel,aztán ráültették a bilire.Kiderült számomra,hogy a bili mérete fele akkora mint a fiam feneke.Tehát vagy elöl lóg ki vagy hátul a biliből.Vittem neki az itthoni bilit(szép nagy,kényelmes)de már olyan ellenállás van benne,hogy velem sem akar hátramenni bilizni a bölcsiben.Nem tudom,hogy még mit tehetnék az ügy érdekében!?Ha szólnak neki időben,hogy menjen pisilni akkor megy és nincs baleset,de magától nem szól.Ötleteket várok tőletek mert tovább erősödik az ellenállása és már tartok tőle,hogy nem tudják "áttörni":-((
2013. márc. 12. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves a kisfiad, de ha már közel a 3-hoz, akkor jelöljetek ki egy személyt akihez mehet aki ezzel foglalkozik a bölcsiben.


ha még közelebb van a kettöhöz akkor tegyétek vissza a pelust és most 1-2 hónapra ne eröltessétek. Maradjon a pelenka, szerintem hamarosan ö akarja levenni és egyedül pisilni.


Nem bunkóságból, de mekkora a fiad, ha fele akkora a bili?

2013. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gelazso ***** válasza:
szerintem ez a kérdés nem valós, mert akkot nem lenne reklám a jobb felsö sarokban
2013. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.5 éves a fiam.Nem kövér de elég húsos a feneke és a combja:-)) Sajnos aki a gondozónénije az nem mindig van ott és mivel 3 gondinéni váltja egymást ezért elég nehéz az ügy.De köszönöm az ötletet:-))
2013. márc. 12. 08:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a pelust vissza,mivel már az alváshoz sem kellene neki mert ha nincs rajta a déli alvásnál akkor nem pisil be,de ha rajta van akkor az az első hogy bele engedi:-))Rafkós,pedig szereti a pelus nélküli életet:-))
2013. márc. 12. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!