Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyári szünetben hová teszitek...

Nyári szünetben hová teszitek a gyerekeket míg dolgoztok?

Figyelt kérdés
Oviban 6 hét, bölcsiben 4 hét a szünet.Májustól dolgozom újra és nem tudom hogy lesz megoldva ez a másfél hónap.Még az sem biztos hogy a kicsit felveszik bölcsibe. Na,olyankor mi van? Jár valaki hasonló cipőben?
2013. márc. 11. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bölcsiben is ügyeletesben volt végig, oviban is ott lesz. Sajnos nem tudjuk megoldani máshogy. A férjemnek akkor van a szezon a munkában reméljük idén is lesz, szóval hetekig itthon sem lesz. Nekem pedig határidős munkáim lesznek, mint ahogy minden évben.


Megszokta, tavaly szerette is. Egyébként téli szünet kivételével mindenfélében az ügyeletesben van.

2013. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10. válaszoló!

Nyáron "csak" 4 hét szünet van, gondolom olyankor vannak összevonva a bölcsik ügyeletbe,akkor nem is vinném,valahogy megoldjuk,gőzöm sincs hogy,de valahogy,sík ideg vagyok napok óta.De amúgy csak mi tudjuk hogy nyár van,elvileg szünet,a bölcsikben zajlik tovább az élet. Még reménykedem hogy megüresedik egy hely...

2013. márc. 12. 21:47
 13/13 anonim ***** válasza:

a bolcsiben 3 hét volt a szunet, abbol egyet anyum vitt, kettot mi a férjemmel, az volt a családi nyaralás.


az oviban egész augusztus szunet, és van karácsonyi szunet is 1 hét, ez már nehezebb. karácsonykor férjem és anyu szokták beosztani magukat (nekem ilyenkor ált. 1 nap szabad jut). nyáron 2 hét mi a férjemmel, 1 hét anyumék, 1 hét kori ( taníto néni, tehát neki is szunet van, meg amugy is szivesen segít ennyit). nem egyszeru megoldani.

mi falura járunk oviba, itt más megoldás nincs. de a városi oviknál van helyettesíto ovi, nyári táborok kicsiknek, tobb lehetoség.

2013. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!