Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fehérvári anyukák, melyik...

Fehérvári anyukák, melyik oviba jár gyermeketek, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm áll épp oviba íratás előtt kislányával és szeretne véleményeket a fehérvári óvodákról; melyiket ajánljátok, milyenek az óvónők, a foglalkozások, milyen az ellátás, mennyire bánnak jól csemetéitekkel? Előre is köszönjük a válaszokat minden kedves anyukának!

2013. márc. 8. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem még csak bölcsis a fiam, most fogjuk beíratni majd valahova, de a Fehérvári imamin találtam meg múltkor, ilyen leírásokat az ovikról, bölcsikről. Szülők írtak be ott is.

2013. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Na ez remek, akkor majd ott mi is körülnézünk, hátha segít eligazodni az ovik tengerében. Köszönjük a válaszod, kedves bölcsis anyuka és azért még várjuk a már oviba járó csemeték szüleinek tapasztalatait is.
2013. márc. 9. 10:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a Fehérvár imamin jelenleg 0db szülői vélemény van fent bölcsikről/ovikról/iskolákról, tehát tovább buzdítanám a kedves szülőket, ha a Gyakorikérdéseken járnak véleményezzék a fehérvári ovikat! Köszi
2013. márc. 11. 10:37
 4/6 anonim válasza:
Az én kislányom a Boldog Gizella oviba jár. Csak dicsérni tudom, bár sajnos sokat beteg-ilyen a mini csoport. Nagyon segítőkészek az óvónénik és a dadust is nagyon szeretjük. Sok jópofa dolgot kitalálnak a gyerekeknek. Jó a konyha is, még régen én is ettem onnan menüt. A napirendet, szokásokat betartatják a gyerekekkel, (katolikus ovi, ezért a valláshoz kapcsolódó dolgokat is!) de én nem bánom, hogy kicsit ráncba szedik a csemetémet. Nem állítom hogy a legtökéletesebb ovi, de nekünk négyen is ajánlották egymástól függetlenül, ezért is választottam őket.
2013. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaj, köszönjük szépen. Az sosem baj, ha gyermekeink megismerkednek a vallással, hagyományokkal. Épp láttam, hogy ma van az utolsó beiratkozási nap, szóval máris tolmácsolom barátnőm felé a véleményedet, kedves szülő. Mivel katolikus óvodáról beszélünk, azt meg tudnád mondani nekem még, hogy feltétele-e az ide járó gyermekeknek, hogy katolikus családból származó és megkeresztelt csemeték legyenek vagy mindenkit várnak?
2013. márc. 21. 06:50
 6/6 anonim válasza:
Tőlünk kértek keresztlevelet - nekünk volt is, de sajnos nem tudom, hogy mennyire veszik szigorúan. Ha megkérdezitek az ovit, biztos megmondják. Bocsánat a késői válaszért.
2013. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!