Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány perc altatás után adjátok...

Hány perc altatás után adjátok fel és mondjátok azt, hogy nem kell aludni?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik egyszer alszanak nappal, ebéd után, leginkább 2-3 évesekre.
2013. márc. 7. 13:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

Én egy fél óra után feladom.

De amúgy én azt vettem észre a 2,5 évesemnél, és a bölcsiben is ez van, hogy akkor nem alszik, ha nem visszük ki délelőtt...tehát nem tudott kifáradni..:-))

Olyankor másnap korábban keltem, és kimegyünk ha fúj, ha esik, ha akármi, és fél12kor már csukott szemmel eszi a főzeléket..:-DDD

Na, aaaazt szeretem..:-))

2013. márc. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Az én Fiam 1 éves korától 2 éves koráig nem lehetett elaltatni... Most lassan 3 éves 1 éve kapott rá... De úgy hogy délután képes 3 órát aludni... De nem minden nap... Ha nem alszik akkor is van pihi.. odafekszem mellé és megnézünk egy mesét ha tökre esélytelen (némó, Merida, oroszlánkirály stb..)
2013. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%
Kisfiam a napokban toltotte a 2 reggel kelés és 13-14-15 ora kozt fektetem le attol fugg mennyire csuszunk el e sáétával vagy ha távolabb megyunk de max 15 kor teszem le.Oda adom neki a tejet és csendben elalszik egyedul olyan nincs hogy nem hagyom aludni és feladom aludni kell még ha keveset is néha nem akar de az olyan nincs hogy na jol van akkor nem kell és ezt o is tudja aztan lassan belealszik este ugyan ugy :-)
2013. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!