Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány perc altatás után adjátok...

Hány perc altatás után adjátok fel és mondjátok azt, hogy nem kell aludni?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik egyszer alszanak nappal, ebéd után, leginkább 2-3 évesekre.
2013. márc. 7. 13:51
1 2
 1/13 Jégtánc ***** válasza:
93%
Attól függ mennyi idős.Lányomat pont fél órája tettem le,eddig játszott.Most kezd csend lenni babaőr szerint.Nem adom fel.Ha nem alszik akkor is bent kell maradnia az ágyban.Természetesen ha sír,üvölt akkor más a helyzet.Ő most 1 éves.Mikor a fiaim kicsik voltak (ovisok) akkor is volt alvás/csendes pihenő alvás után.Szerencsére sosem volt gond.Ha nem aludtak el,akkor kb 1h múlva mondtam,hogy ok akkor vége a pihenésnek.
2013. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
min. 1óra
2013. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2 év 5 hónapos

Én 60 perc után szoktam feladni.

2013. márc. 7. 14:03
 4/13 Jégtánc ***** válasza:
90%
Teljesen jó.Nincs mindig kedvük aludni,nem is szabad erőltetni.A lényeg hogy pihenjenek.Már nem olyan az alvásigényük mind kisebb korukban.
2013. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is egy óra után. Múlt hét végén mindkét nap 40 percet magyarázott a szobájában, mire elaludt. Egy órát várok, de általában ezt ő is érzi, mert akkor ki szokott jönni, ha nem alszik el.
2013. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is egy óra múlva adom fel,de általában ennyi idő alatt ő is elalszik. 3éves
2013. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

feladni?

nálunk megy az ágyba és alvás.

Ha mondjuk már órája nem alszik benézek h nem kakás-e vagy éhes, ha nem marad ott.nincs kecmec

2013. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Hát az én gyerekem kisétál, ha olyanja van, ha van kecmec, ha nincs kecmec.

A nagyobbik gyerekem soha nem jött volna ki, de ez a kisebb igen. Ő ilyen, ez van.

2013. márc. 8. 08:59
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

jaa, az enyém még rácsos ágyban alszik. De nem is akar kijönni, eldumál.

Majd meglátom mi lesz ha megkapja a rendes ágyát :)

2013. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
20 hósan kapott gyerekágyat, mert ki tudott mászni a rácsosból.
2013. márc. 8. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!