Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek szed, szedett a gyerek...

Akinek szed, szedett a gyerek spiropentet, és theophillines kúpot egyszerre a gyerek az milyen időpontba adta oda gyerekének?

Figyelt kérdés
Nekem úgy mondta a dokink,hogy a kúpot ha oda adom reggel,rá egy óra múlva adjam a spiropentet,majd a második kúpot 2 óra körül,és rá egy óra múlva a spirot megint.Jó ez így?
2013. márc. 7. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Na de mindkettő hörgőtágító! Biztos ennyi kell belőle neki??? Köptetőt is kap?


Nekem az 1 évesnek azt mondta hogy 7-8 óra különbséggel kapjon 1-1 theophillines kúpot. Mivel ez erősen izgató hatású, 2 ébren töltött nap és éjszaka után váltottunk spiropent-re. Addigra már hasmenése is volt a kúptól. Attól kezdve már tudott aludni.


Egyébként meg ha nem vagy biztos benne, akkor a dokit kérdezd meg mégegyszer, mert itt mindenki (köztük én is) mást mondhat. A doki látta a gyereked, ő tudja (jó esetben) hogy mi kellhet neki.

2013. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kislányom Spiropentet és teofilines gyógyszert (Egifilin) szed.

Nekem azt mondta a doki, hogy 1-2 óra eltéréssel adjam be neki ezeket. A Spiropentet reggel 9 és du 5 körül kapja, a másikat 11 és este 7.

Nálunk azért alakult így, mert ezeken kívül van még neki 4 másik fajta gyógyszere, és nagyon be kellett osztanom az idejét hogy semmi ne üsse a másikat.

2013. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!