Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves státuszvizsgálaton...

3 éves státuszvizsgálaton megvizsgálja az orvos a gyereket?

Figyelt kérdés
a 2 éves státuszon nem vizsgálta meg csak a státuszlapot töltöttük ki a védőnővel meg lemérte
2013. márc. 6. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk így történt:


meghallgatta a szívét, tüdejét, vérnyomást mért, belenézett a szájába, megnézte a fogait.


A védőnő is ott volt ez idő alatt, ekkor következett a súly- ill. magasságmérés, hallás és látásvizsgálat.

2013. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányomat a védőnő megvizsgálgatta, súly, magasság, elkérdezgette hogy tudja-e amiket kell, tud-e féllábon állni, beszéltette kicsit, aztán szemvizsgálatot megcsinálta, utána a hallásvizsgálatot. Aztán a végén a dokihoz be kellett mennünk, de ő csak aláírta a papírokat, nem vizsgált semmit. Kérdezte nem-e beteg, vagy van-e valami panasz, mondtam hogy nincs, így nem vizsgálta meg, se szívét, se a torkába nem nézett bele.
2013. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok: Ja, és vérnyomást is mért még a védőnő.
2013. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy közösen kitöltöttünk egy nyomtatványt arról, mit tud már stb.
2013. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először védőnővel kitöltöttük a papírt, hogy miket tud. Majd súly, magasság, vérnyomásmérés volt.

Doki megvizsgálta, mivel fiú, így megnézte a kukacot, heréket.

2013. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!