Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ket eves kisfiamnak nincs...

Ket eves kisfiamnak nincs etvagya vagyis nem eszik majdnem semmit. Az orvos szerint majd rendbe jon. Valami etvagy hozo erdekene ha tudtok? Vagy ha van valami mas?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk a vitaminokat javasolták, meg amikor kiderült hogy vashiányos,a vasat kellett szedni. de az étvágya egyiktől se nőtt meg. 2,5 éves, azóta is rossz evő. ez van.
2013. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja ezt?
2013. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagyon rossz evő. Vannak napok, amikor szinte semmit nem eszik. ami egyik nap még ízlett, a másik nap már nem. Van olyan étel, amit eddig szeretett, most öklendezik tőle. :( Olyan válogatós lett, hogy már nekem van gyomoridegem minden étkezés előtt: vajon megeszi, vagy nem?

Egy-két dolgot eszik csak meg. Krumpli, rizs, tészta. Levest is csak úgy, hogy lé meg tészta, esetleg zöldborsó. De már a répát sem eszi.

Gondoltam arra, hogy a dackorszak része ez az örökös ellenkezés az étkezések körül. De amióta öklendezik is, kicsit aggódom. Ha nem változik hamarosan, felkeressük az orvosunkat.

Még abban reménykedem, hogy esetleg az ovival majd megjön az étvágya.

2,5 éves.

2013. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a folsavat érdemes lenne kipróbálni. Igaz, az én kisfiam vérszegénység miatt szedi, de mióta kapja, azóta sokkal jobb az étvágya. Egy próbát megér. Arra figyelj, hogy 3 mg-osat vegyél, mert az 5 mg-os sok lenne neki, elfelezni meg nem igazán lehet normálisan (vagy csak én vagyok béna).
2013. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Béres cseppet javasolt az orvos ugyanilyen problémára. Ma már jobban eszik, szerintem a cseppektől. Soha nem lesz az a nagy evő fajta, de azért legalább már eszik. Próbáljátok meg, de a Bérest csak C vitaminnal szabad adni.
2013. febr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Béres csepp. Ezzel küzdünk mi is. Nekünk bevált. 5éves
2013. febr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!