Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lanyom 10 eves es holnap...

A lanyom 10 eves es holnap indul taborba . Miket pakojak neki? magyarorszagra megy, mi pedig romaniaban lakunk

Figyelt kérdés

mennyi vastagruhat kell neki tegyek?

milyen ido van ott? vekonyruhat ( rovidnadrag , szoknya ) tegyek be?

segitsetek mert nem tudom mit kell egy gyeeknek pakolni ha taborba megy , mert most engedem el eloszor es en sem voltam soha sem igy fogalmam sincs mit pakoljak


2009. szept. 10. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát útravaló kaját, innivalót, az idő egész jó most, de reggelente elég hűnös van, szóval egy kardigán, az jól jön. De egyébként délután elég jó idő van. Nézd meg a www.metnet.hu -t itt láthatsz időjárásról 1-2 infót. Aztán.. szerintem valami játékot is, h ne unatkozzon ha úgy adódna.. egy kis pénzt is adj neki. Ezek a legfontosabbak
2009. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
koszi . a gyors valaszt ... valami gyogyszert tegyek be neki?
2009. szept. 10. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Most olyan idő van, hogy hosszú nadrágban és pólóban érzi jól magát az ember. De reggelre kell valami hosszú ujjú felső is. Gyógyszer, hát nem tudom. Ha nem hányós vagy beteg, én nem tennék vitetnék semmit vele, gondolom a tanároknál úgyis lesznek alap gyógyszerek.

Amúgy hová mennek?

2009. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez attól is függg, hogy hány nap a tábor. Nálunk elég lehűlt a levegő most, hosszú nadrágban is pulóverben vagyok. Az árnyékban hűvös van, ha kisüt a nap, akkor ott meleg van, de a rövidnadrágos nyár szerintem elmúlt. Persze azért hozzon egy-két rövidnadrágot vagy szoknyát.

Kardigánból meg ne egyet, hanem többet :)



Gyógyszerből én algopirynt szoktam, meg szén tablettát (hasmenés ellen), de lehet még torokfájás elleni cukorkát, C-vitamint...


A neszeszerébe a fogkefét ne feledjétek:) + szappan/tusfürdő, fogkrém, (több nap esetén sampon, hajszárító)

2009. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a balatonra ... edzotabor
2009. szept. 10. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Az előrejelzések szerint a következő egy hétben éjszaka kb. 15 fok, napközben max. 20-25 fok lesz. Inkább felhős, esős idő, de enyhe. Persze országrészenként nagy eltérések lehetnek. Ha kisüt a nap, elég meleg van, tehát vékonyabb ruha is kell, de reggel-este kabát vagy kardigán nélkül már nem lehet kimenni. Táborba inkább strapabíró, kevésbé kényes ruhákat pakolj (farmer, pólók, sportcipő, kapucnis dzseki), amiben egész nap kényelmesen lehet. Darabra úgy számolj, h' minden napra tiszta ruha, plusz rövid ujjú felsőből, nadrágból, cipőből egy tartalék. Hosszú ujjú kettő-három. Gyógyszert nem adnék.
2009. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

mondjuk egy hétre kb. ezek a legfontosabbak, a "minimum":

3 hosszúgatya, 2 halász, 1 rövid (vagy 1 halász, 2 rövid)

3 hosszúujjú, 7 rövidebb (top, ujjatlan, rövidujjú) értelemszerűen fehérnemű (zokni, bugyi, melltartó), edzőruha. 2 kardigán, 1 pulóver. 2 pizsi

1 zárt cipő, 1 edzőcipő, és 1 papucs vagy szandál (vagy mindkettő).

egyebek: költőpénz (10e, de nem költheti el mind!), telefon, zenelejátszó, kártya, apró játékok (van sokmindennek kicsi változata). Tisztálkodószerek, hajgumik, stb..

Talán ezek a legfontosabbak.

2009. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
meltarto? dehisz csak 10 eves
2009. szept. 11. 00:23
 9/11 A kérdező kommentje:
de koszi a valaszokat
2009. szept. 11. 00:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a melltartót azért írta, az előző Válaszoló, mert mi nem tudhatjuk mekkora a kislányod cicije! Ebben a korban valakinek már rendesen fejlődik, de ez nem túl gyakori. Valaki ilyenkor már menstruál is.
2009. szept. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!