Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrmandula műtét után mit...

Orrmandula műtét után mit adtatok az orvosnak? Adtatok valamit egyáltalán?

Figyelt kérdés
Pld. pénzt (ha igen mennyit), italt, édességet, mit? Mit szokás? Fővárosi kórház. Köszi aki ír.
2013. febr. 24. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nem mandula, hanem nyelvfék műtét volt, mi nem adtunk semmit a dokinak. Megköszöntük szépen:)
2013. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :) Még sose voltunk kórházba, sose kerültem ilyen (hálapénzes) szituációba, és nagyon nem tudom, mi a "szokás".
2013. febr. 24. 14:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Orrmandula volt,nem adtunk semmit.
2013. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Orrmandula műtét után a fül-orr-gégésznek és az altatóorvosnak is egy nagyon elegáns könyvet vettünk.
2013. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi is orrmandula műtét előtt vagyunk, de még én sem tudom, hogy adjunk, vagy ne adjunk (vagy, hogy mennyit) Ugyancsak egy fővárosi kórházban fogják műteni a kisfiamat!
2013. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Hát akkor majd kitaláljuk mi legyen, hogy legyen. Már csak azt nem tudom, ha ad valaki, mikor szokás odaadni. A műtét után, vagy az azt követő első kontrollon.
2013. febr. 25. 08:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Túl vagytok a műtéten? Hogy viselte a gyermeked?

És végül mikor adtátok oda a pénzt?

2013. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elhalasztották március végére :( :( Nagyon meg van fázva és középfül gyulladása is van. Köszi hogy érdeklődtél :)
2013. márc. 10. 00:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi az infokat! Mi mar túl vagyunk rajta! Kontrollon fogja megkapni az dr.nő a pénzt!melyik kórházban műtik a gyermeked?
2013. márc. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl vagytok már a műtéten? Javult a helyzet? Adtatok végül valamit az orvosnak?
2014. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!