Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Szülőkaros TRICIKLI...

Anyukák! Szülőkaros TRICIKLI ügyben? Nagyon FONTOS!

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok eligazodni, már guglizok pár órája, de nem jutottam semmire.

2.5 éves a kisfiam, olyan biciklit kért, aminek van pedálja (kismotor helyett). Én erre a szülőkaros triciklire gondoltam, de meddig tudja ezt használni? Olyan kellene, ami elég strapabíró, esetleg gumi a kereke, kis kosár is jó lenne rá. Ja, és az ára max. (nagyon max.) 10e Ft. (de használtan is szóba jöhet).

A ti gyereketeknek melyik vált be? Linkelnétek, ha van ötletetek?

köszi


2013. febr. 16. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ő kért pedálos biciklit miért nem veszel neki azt? 12-eset már szerintem tudná hajtani, vagyis ügyesen megtanulná.

A fiam kb. 2,5 évesen kezdett a dechatlonban biciklizni a pótkerekű 14-es biciklin, nem volt 3 amikor kapott is egyet, imádja. A 12-esen tuti leér a lába.

A triciklikről nem tudok nyilatkozni, mert nekünk nem volt. Bocsi.

2013. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt tricónk, hátul kis kosár, elég masszív, fém vázzal.

Ilyesmi: [link] Viszont a triciklit nehezebb tekerni, mint egy biciklit, úgyhogy én is inkább azt ajánlom oldalkerekes kisbiciklit vegyél inkább. Az én fiam is 3 évesen már 14-es biciklit kapott, imádja, 4 éves kora óta nincs rajta már pótkerék sem! Mire elég ereje volt hajtani a triciklit, addigra kinőtte, kényelmetlen volt, de a barátja biciklijét simán tudta tekerni.

2013. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2.5 évesnek már nem vennék szülőkarost ezek általában elég kicsik, illetve a nyakában lesz a lába tekerés közben, valamint elöl van a keréknél a pedál és azt sokkal nehezebb tekerni mint mikor középen van. Én is oldalkeresek rendes 12 es bicót vennék neki. Én is korainak gondoltam de a szomszéd gyerekek meg az enyémeim is úgy mentek vele mint a meszes:))) Azt kell kipróbálni egyedül hogy inkább műanyagos legyen ez a tekerő része mert azt sokkal könnyebb hajtani mint a fémet szóval ami tiszta fém ott a lánc és a pedál résznél.
2013. febr. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 2,5 évesnek nem vennék ,vettem de megbántam nehéz tekerni,kapott egy pótkerekest ismeröstöl azóta rá se nézett a triciklire ,lába leér s egyböl tekerte,nem mind a triciklit,késöbb leveszed a pótkereket és még tudjátok használni tovább is.
2013. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne vegyél már triciklit, túl kicsik.
2013. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!