Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülőkaros triciklit, milyet?

Szülőkaros triciklit, milyet?

Figyelt kérdés

1 éves kisfiamnak szeretnénk szülőkaros triciklit.

Egyszer láttam itt linkelni olyat, ami a gyerekkel együtt nő, tehát van rajta körbe védő, amit le lehet szedni, illetve a pedálnál is lehetett valamit állítani, és végül a szülőkar is leszedhető volt, ha már nem kell. Tudtok esetleg ilyet?

Abban tudnátok segíteni, hogy mire figyeljünk oda, ha ilyen triciklit veszünk? volt valakinek rossz tapasztalata valamelyik márkával?



2012. júl. 17. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk hasonló van, mint a képen:

[link]


Nem ilyet akartam, mert nekem ez nem tetszett, de végül mégis ilyesmi lett.

Miért? Mert jóval olcsóbb, mint amit elvileg kinéztem. Az 20.000 Ft lett volna. Ugyanazt a célt szolgálja mindkettő, ugyanoda megyünk vele.

A 20 ezresnek gumi kereke lett volna, ennek nem az, hanem valami habosított akármi, de a lényeg, hogy nem zörög. Semmiképp nem akartam műanyag kerekeset venni.

2012. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!