Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az arcfestést kiegészíthetem...

Az arcfestést kiegészíthetem sima vízfestékkel?

Figyelt kérdés
Az alapja szemhéj festék-por. Ezt egészíteném ki egy kis festékkel. Szerintetek? Kb. 4 órát lesz a gyereken, utána lemossák.

2013. febr. 5. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem fogja kibírni a festék azt a 4órát sem. El fog maszatolódni. A gyerek egy kicsit hozzáér, és már keni is el az egész arcán.
2013. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ó, nem is az a fontos. Kicsimet már az is lázba hozta, hogy ki lett festve az arca. A kérdésem csak annyi, hogy a vízfesték nem bántja-e az arcbőrt?
2013. febr. 5. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem kennék rá vízfestéket, ha erősebb színt akarsz, inkább nedvesen vidd fel a szemhéjfestéket, vagy vegyél arcfestéket, én 800 ft-ért vettem 4 színűt játékboltban, abszolút bőrbarát.
2013. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3.as vagyok, tök jó a második link, tényleg használható, de annyit had jegyezzek meg, hogy az ott levő képeken kifestett gyerekek ezer százalék, hogy profi festékkel vannak kikenve.

Én elég sokat festek, krém alapú festékkel kizárt, hogy bárki ilyen tigrist fessen.

(bocsi, csak nagyon szúrta a szememet)

2013. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!