Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elég ügyes 4,5 évesnek duplo...

Elég ügyes 4,5 évesnek duplo vagy sima lego?

Figyelt kérdés
Duplo nagyságú építői vannak, azokkal ügyesen épít és a Jézuskától is építőt kért.
2012. nov. 30. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Lego. Az én kisfiam 4 éves és ő is Legot fog kapni. Ő is ügyes :-)
2012. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A kisfiam 2,5 éves és már a sima legoval szépen eljátszik. Annyit érdemes vele tisztázni, hogy mit szabad a pici darabokkal és mit nem. Én elég részletesen beszélgettem vele erről le kopogom semmi gondunk nem volt vele.

Egyedül biztos ami biztos nem hagyom játszani vele.

2012. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krisztivan ***** válasza:
40%
Legó.Már a két évesemnek sem nagyon kihívás a dupló:-))
2012. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Én eddig a duploban gondolkodtam, de ahogy olvasgattam a neten, sok fórumon a 4 éveseknek már a sima lego-t szokták ajánlani. Lehet mégis inkább sima lego lesz belőle....
2012. nov. 30. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Lego, 2,5 évesen szépen eljátszott Legoval a fiam. Főleg ha van már neki Duploja.
2012. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten Duploja van, hanem Unico Plus, ami kompatibilis vele, de azt hiszem, marad a sima Lego...
2012. dec. 3. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly a keresztfiamnak sima legót vettem (3,5 éves volt) s imádja. Később lehet bővíteni. Duplót nem akartam neki, mert azt hamar kinövi.

De csak egy alapdarabot kapott (már nem emlékszem a számára), de inkább kockák voltak benne, csak egy ajtó meg egy ablak, s azt hiszem 4 kerék. (Egy doboz volt, s a doboz tetejét lehetett zöld lapként használni)

2012. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!