Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek tennétek TV-t a...

4 évesnek tennétek TV-t a szobájába?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 14:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
A férjemmel megegyeztünk, hogy jó sokáig nem lesz TV a gyerek szobájába, mert ha TV-t nézünk, addig is együtt lehetünk.
2012. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Az előző vagyok, csak lemaradt a vége:

mi nem teszünk TV-t a gyerekszobába.

2012. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vagyok ellene a tv nézésnek, de nézze a tv-t a nappaliba, amikor mi is ott vagyunk. A szobájába biztos nem lesz egy ideig.
2012. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem..én 32 évesen megvagyok nélküle.
2012. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem vennék. Engem az is nagyon zavar még mindig, hogy a hálószobánkban van tv a párom miatt. Pedig már 5 éve ennek. Ameddig csak lehet, én a gyermekünknek nem fogok tv-t rakni a szobájába.
2012. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Mi tettünk. Két gyerek van különböző mese igényekkel.
2012. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem vennénk neki, hanem lecserélnénk a TV-t a nappaliban, és ami most ott van, annak keressük a helyét.

Én is ellene vagyok, a férjem hajlana rá, mivel máshová nem igazán tudjuk tenni.

2012. nov. 28. 14:40
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
ha máshová nem tudjátok tenni, akkor mi a kérdés? attól, hogy a szobájában van még nem kell bekapcsolni ... egyébként 4 éves ne tévézzen egyedül
2012. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Én nem tenném oda. Ha oda teszitek, úgyis jön a had kapcsoljuk be, csak egy kicsit.

Ha nincs hova tenni máshova inkább eladnám, vagy elvinném nagyszülőknek rokonoknak.

Nekem sem volt tv a gyerekszobámban mégis tök jó elvoltam, mai napig utálom a tv-t a hálóban, de a férjem ragaszkodik hozzá.

2012. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk van a gyerek szobában tévé.

És napi 15 percet van bekapcsolva, amíg reggel ébredezik. megissza a kakaóját, és közbe felöltözik.

Utána megyünk szépen az oviba.

Nincs ebben szerintem semmi rossz.

Én is készülődök reggel, meg a kis tesót cuccolom fel.

Az, hogy nem a nappaliban nézi, az csak részlet kérdés. :)

2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!