Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtok olyan társasjátékot...

Tudtok olyan társasjátékot ami 2,5 évesnek jó?

Figyelt kérdés
Nézegetem tesz-vesz,vaterán de szinte csak 4 év felettieket találok!Létezik piciknek való??
2012. nov. 19. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerepjátékok, pl. orvosos táska, ahhoz is kell másik ember.
2012. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem már van 2 nagylányom, mellettük a pici nagyjából 2,5 éves.

Pont a múlt héten néztem át a játékos szekrényt, hogy mi az amit a kicsi megkaphatna karácsonyra, ami már neki való lenne.

Ez az egyik, igaz, az van ráírva, hogy 3,5 éves kortól, de ha már ismeri a 4 alapszínt, akkor megveheted. Nem csak társasozásra jó, az autókat külön is lehet használni, kerregő hangjuk van:)

[link]

A másik ez:

[link]

Ez egy kicsit komolyabb, de szerintem már ez is menne.

Ez a harmadik:

[link]

Ez inkább vicces, nem annyira "fejlesztő játék".


Nekünk ezek vannak, de biztos van még nagyon sok ami ebben a korban jó lehet.

2012. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Colorama, a Quips, a 4 első játékom jó ilyen idősnek is.

Link:

[link]

[link]

[link]

2012. nov. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én kétévesem imád játszani állatos memóriakártyákkal, közben rengeteget tanul is. Mi úgy játsszunk, hogy kirakjuk a kártyákat egymás mellé és ő összepárosítja az egyformákat és az állatok nevét is ki kell találni, ez ló, ez bárány, ez liba stb.

Rengeteg fajta memóriakártya van, mi az állatosokat szeretjük legjobban meg a kedvenc rajzfilmes kártyákat, de van fiúknak autós is, lányoknak babás. Érdemes szerintem kipróbálni.

2012. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!