Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek tennétek TV-t a...

4 évesnek tennétek TV-t a szobájába?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 14:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Én is azt gondolom ,hogy úgyis jön a kérlelés, hogy had kapcsoljuk be egy kicsit, stb...

Végig kérdeztük a családot, senkinek nem kell. Eladni nincs sok értelme, több vele a macera, mint amit ér.

2012. nov. 28. 14:52
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Az én 3 éves fiamnak van egy kis, monitorméretű tv a szobájában, de csak azért, mert ez már születése előtt is ott volt (az volt a hálószobánk), és nem tudjuk máshová tenni. Elég sokat nézi, de nem azért mert ott van. Ha nem a szobájában lenne, akkor a nappaliban nézne tv-t, tehát semmit nem befolyásol.
2012. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk is ez volt, a nappaliban lecseréltük a tv-t és bekerült a régi a 3,5 éves fiam szobájába. Általában nem szokta nézni, ha tévézni támad kedve, este fürdés után, akkor a nappaliban nézi a minimaxot.

Szóval szerintem azért ne dobjátok ki a tévét, mert nem lenne más helye, csak a gyerekszoba. Beteszitek, de max nem dugjátok be, hogy véletlen se kapcsolja be.

2012. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

Ha külön szobája lenne biztosan tennénk. Most is sok mesét néz a hordozható dvd lejátszón vagy a laptopon, miközben mi tv-t nézünk.

Lehet lepontozni :)

2012. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%
Nekünk van a gyerekszobában,de a tv-adók nem jönnek rajta,csak mese dvd nézésre használjuk.Sok mesét rajzfilmet kiírtunk nekik,és alkalmanként azt nézik.
2012. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nálunk nagyon sokat megy a tv. Nem nézzük, nem hallgatjuk, de megy. Megszokás. Fia mis bekapcsolja a mesecsatornát vagy beteszünk egy mese dvd-t, de igazából játszunk mellette, csak néha pislant oda, vagy ha valamelyik kedvenc sorozata megy éppen.

Nem tudom eldönteni. Tanácstalan vagyok.

2012. nov. 28. 15:02
 17/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekünk is van 2 fölösleges tv-nk, nagy kepernyős, nagyon nem volt olcsó. Inkább a garázsban áll, minthogy a gyerekem szobájába rakjam, ezer százalék.
2012. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tennék.
2012. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
31%
3 éves fiam szobájában van. Reggel ébredéskor nézi, mikor ő már magához tért, de még nem öltözünk oviba. Ez kb. fél óra összesen, de mostanában már inkább csak eljátszik mellette. Délután-este nem nézi, nem kéri. Nekünk nincs nappalink, anyósékkal lakunk, úgyhogy csak 2 szoba a "miénk". Meg akkor is jó, ha pl. a párom meccset akar nézni, akkor mi át tudunk menni a gyerek szobájába, ha épp mesét akar nézni.
2012. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
mi is alig tv-zünk, ezért úgy gondolom, hogy nem tennék, és jó sokáig nem is lesz tv-jük, hiába van külön szobájuk.
2012. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!