Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiamnak Duplo-t...

4 éves kisfiamnak Duplo-t vagy sima Lego-t vegyek? Érdemes lenne még a Duplo készletet növelni?

Figyelt kérdés
Inkább építeni szeret (Duplo-ból mindent, fantáziája a csillagos ég), mint összerakni a Lego-t, és pl. szerepjátékot játszani.
2012. dec. 14. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Legóhoz még kicsi szerintem. Én duplót vennék. Kisfiam is 4 éves, de még egy darabig nem kap rendes legót.
2012. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 éves lesz a fiam januárban. 1 hónapja legót kap, imádja, már rá sem néz a duplóra. Olyanokat épít, hogy csak nézek!

Örökölt legó, van benne jóval idősebbeknek való nagyon pici elem is, mégis azokat is csak rakja-építi.

És a 21 hós kishuga sem eszi meg.

Szóval nálunk már a legó megy.

2012. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kisöcsémnek 4 éves kora óta van legója addig dublója volt,jobban is szereti
2012. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire szeret és tud is építeni,én megpróbálnám a rendes legot,az én kisfiam is 4 éves,az építés a mindene,neki már legoja van,nagyon szereti,plusz szerintem a legot később jobban lehet azért bővíteni,mint a duplot,azt mi is elpakoltuk már.érdemes először a 4+os dolgokat nézegetni,nekünk van rengeteg kocka,tetőcserép,kerekek,ajtók-ablakok és egy nagy alaplap,ezzel nagyon elvan.építésre ajánlom még a geomagot,azt is imádja,valóban szuper,én sem gondoltam!
2012. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!