Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baja lehet a kisfiamnak?

Mi baja lehet a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este 38,8fokos láza lett a kisfiamnak egyik percről a másikra egész nap semmi baja nem volt,este adtam neki kupot utána lement a láza,reggel hőemelkedése volt 37,2,aztán most délre megint felment 37,8 ra,de semmi baja nincsen ezen kívül,nem náthás,nem köhög,nem fáj semmije,ezért így sokkal idegesebb vagyok,hogy mi baja lehet,ez virus vagy mi lehet???

a doktornő csak azt mondta csillapítsam a lázát és kész nem tud vele mit csinálni mert nincsen más bajja,de mitől lehet lázas egy gyerek,ha semmi bajja nincsen???

Nagyon nyugtalan vagyok 2,5 éves a kisfiam hála az égnek még sosoem volt beteg,kisebb megfázások kivételével,de az is elég ritkán fordult elő talán egy évben 2x és ilyen magas láza még sosoem volt!A ti gyereketeknél/gyerekeiteknél előfordult már ilyen??


2009. szept. 4. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is próbálj megnyugodni, mert ha ideges vagy a gyerek megérzi. Tedd azt amit az orvos mondott, biztos nem mondott hülyeséget. Lehet hogy tényleg van vmi a levegőben. Ha 1-2 nap múlva nem múlik akkor vidd el a dokihoz, vagy egy másikhoz ha az megnyugtat.
2009. szept. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Megvizsgálta a doki rendesen? Torok, mandula, fül és egyebek?

Kisfiamnak volt ilyen hirtelen felszökő láza, de neki 40ig is felment. Hívtuk az ügyeletet, de ki sem jöttek, mondván nem tud mit csinálni. holott a lázcsill kúp sem vitte le a lázát...

másnap dokinéni megnézte, és gyulladt volt a mandulája.

Muszáj alaposan megvizsgálni a gyerkőcöt, mert egy sima kis nátha, torokgyuszi is tud csúnya dolgokat okozni, ha nincs kikezelve.


Ha a 3 napos lázt kapta el, ott általában magasabb a láz, úgy 39 vagy afeletti.


Jobbulást!

2009. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz, a kisfiam még csak 13 hónapos, de ő is ugyanezekkel a tünetekkel bír, mint a gyerkőcöd.Plusz még annyi, hogy étvágytalan nagyon.Még én is elkaptam tőle, csak tegnap volt lázam.
2009. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kisfiam 17 hónapos.Ő 2 napig volt lázas.Délután felment a láza 38 fölé,és egész reggelig meleg volt a teste.Aztán reggeltől délutánig megint nem volt semmi baja,és utána megint a láz.A mi dokink a fogzásra fogta a lázat,de visszavittem kisfiamat 2 nap múlva,és akkor már látta,h a torka piros.Szerencsére ma meg tegnap már láztalan volt,viszont enni még nem akar.Teljesen bele vagyok betegedve,mert már fogyott is:(.

Ja, a dokink Cataflam cseppeket írt fel neki,az láz és gyulladáscsökkentő.

2009. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Plusz a kataflamban van egy adag nyugtató is, ezt nem árt, ha tudod!
2009. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csepeli iskolában volt most ilyen tünet csak láz és hirtelen jött.Kiderült,hogy H1N1 vírus fertőzött meg 110 gyereket.Sztem kérj egy vérvételi beutalót az orvostól!

Jobb félni mint megijedni.

2009. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!