Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónapos gyermekem nagyon...

14 hónapos gyermekem nagyon ilyedős lett. Elfog múlni?

Figyelt kérdés
Mindentől megilyed a kintről beszűrődő zajoktól pl:sziréna, motor, autó zúgás. Azonnal rohan hozzám. Régebben ez nem volt így. Nem tudom, hogy kezeljem mivel segíthetnék neki, hogy ne legyen olyan félénk. A többi gyerektől is megszokott ilyedni. Főleg aki hangosan kiabál.
2009. szept. 3. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
MEGIJED, IJEDŐS
2009. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni, lassan majd megszokja, türelem!!! Az én kislányom is ilyen volt, most 20 hónapos, és inkább leutánozza , ha kiáltást hall másik gyerektől :-D
2009. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látom már itt járt a nyelvtan tanárnéni aki tökéletes.


Nyilván a kicsi még nem tudja a hirtelen zajokat gyorsan felfogni, idő kell hozzá. Azt javaslom ha jön valami hangos jármű menyetek az ablakhoz vagy az udvarra mutasd meg neki mi az és legközelebb már mondhatod neki hogy jön megint a mentő vagy ilyesmi. Az én lányom a kukás autótól félt egy ideig, aztán már szaladt ki hogy láthassa. El fog múlni idővel. Csak maradj vele türelmes és ne erőltesd ha a többi gyerekhez ha nem akar menni.

2009. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!