Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mostanában nem eszik jól,...

Mostanában nem eszik jól, meddig elfogadott?

Figyelt kérdés
Kb két hete alig eszik valamit. A mennyiségeken is csökkentett.És alig alig van amikor sikerül biztosan jóllakatnom. Nem 100-as most az egészségi állapota sem(köhög és folyik az orra)de máskor is volt már ilyen és jobban evett. Meddig mondható "normálisnak"a kevés evés?2,5 éves.Picit mintha fogyott is volna.(bár dokinak nem tűnt fel) Nálatok volt már ilyen?
2013. jan. 30. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze! Kisfiam 2 ev 3 honapos. Ma kihagyta a reggelit es az ebedet is....Vannak hetek amikor eszik jol es vannak amikor csak a tulelesre jatszik. Ha kohog es folyik az orra nehezen veszi a levegot csak gondolj bele te hogyan eszel olyankor? az izeket sem erzed elofordulhat. Itass vele sok teat. Csempessz bele vitamint ha esetleg nehezen tudod vele lenyeletni - en ezt csinaltam. A tejet probald hanyagolni egy kicsit mert az megerosebbe teszi a lepedeket a torkan.
2013. jan. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, adhatsz neki valamilyen vas tartalmú vitamint (azért előtte nem árt, ha megbeszéled az orvossal), attól általában helyrejön az étvágyuk.
2013. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 éves kisfiam a múlt héten beteg volt.Egész héten szó szerint nem evett.Tényleg csak 1-2 falatot csak hogy ne haljon éhen.Ő is fogyott kicsit.Hétfőn helyre állt az étvágya.
2013. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van. 4 és fél éves a fiam, van olyan hét, amikor gyakorlatilag egy fél szelet kenyér valami feltéttel az egész napi kaja. Aztán meg nem győzöm elé rakni a rengeteg kaját. Most szerencsére ismét jó étvágyú, én csak pislogom, hogy hova fér bele ennyi kaja. 16,5 kiló az egész kölök, vékony, mint a giliszta! :)
2013. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Valamivel nyugodtabb vagyok :) Gondolok itt arra,hogy más gyerek se halt még éhen hasonló helyzetben.. :)

És tej helyett van ötlet?

Mert konkrétan örülök,hogy az esti mézes tejet megissza így megnyugtatom magam,hogy még egy kicsivel több szénhidrátot bejuttattam a szervezetébe :)

2013. jan. 31. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!