Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Farsangi jelmez ötletek 2...

Farsangi jelmez ötletek 2 évesnek?

Figyelt kérdés

Bölcsiben lesz farsang, minden gyerkőc be fog öltözni. Mit javasoltok, nálatok hogy volt? Szeretnék saját készítésű, de egyszerű jelmezt. 2 éves múlt a Kisfiam, biztosan nem visel el magán valami nagy hacukát.:) De mégis mutatós legyen, felismerhető, stb.


Nagyon köszi minden ötletet!:)


2013. jan. 30. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
cowboy, katona, autószerelő, király
2013. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Angica0901 ***** válasza:
Frédi és Béniből valamelyik? Szerintem aranyos lenne, és ritkán jut eszükbe az embereknek. :)
2013. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

a 31.képen szereplő törpét tudnám ajánlani

2013. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Varázsló? Csak egy köpeny kell, meg egy kalap.
2013. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is varázsló volt 2 évesen... itt a neten találtam elkészítési módot: fekete kartonból kalap, varázspálca, és egy palást, amire arany öntapadós papírból csillagokat ragasztottam. Egyébként meg sötétkék melegítő alsó meg sötétkék felső volt rajta (fekete ruhája nincs, ezért nem feketét adtam rá)

Na mondanom sem kell, a kalap kb két fénykép erejéig volt rajta, a varázspálcával mások játszottak, a palást meg zavarta a fánkevésben, azért levettük... :)


Gondoltam még a csillag-ra: kék ruhára szintén arany csillagokat ragasztani, meg egy fejrevaló, amin elöl egy nagy csillag van...


Ők még igazából szerintem nem értékelik a beöltözősdit, ha megkérdeztem tőle mi szeretne lenni, mindig mást mondott :) Én ilyen pókember, batman és társai jelmezt csak iskolás korára tudok elképzelni. Ez a varázsló is a párom ötlete volt, felőlem jó lett volna valami egyszerűbb: napocska, csillag, stb...

2013. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam focista volt, mez póló, és egy focilabda kellett hozzá csak. :)
2013. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kalóz, pincér, autószerelő, csiga, kéményseprő.
2013. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kalauz
2013. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lányom "kalóz" akart lenni a bölcsis farsangon. Varrtam neki egy fekete-fehér vízszintesen csíkos pólóból egy hosszított fazonú ujjatlan tunikát, pink halásznadrág volt rajta fekete harisnyával, a fején pink kendő, és szintén pink öv. volt egy plüss papagája, annak a lábára meg a trikó vállára varrtam tépőzárat így volt vállon ülő csurija is :)

csináltunk távcsövet: kéztörlőgurigát betekertem fekete szikszalaggal, rajzoltunk kincses térképet és kapott egy kis bőr válltáskát.

rettentő jól érezte magát, boldog volt a vagány jelmezében én meg örültem, hogy ő nem királylány-tündér-pillangó volt mint az összes többi kislány.


a fiadnak több ötletem is van pl méhecske: sárga pólótfekete textilfilccel becsíkozol, fekete harisnya, a póló hátára esetleg fehér kartonból kicsi szárnyak ha levehető még jobb mert lehet hogy zavarni fogja...

lehetne szellem: fehér lepedő, nyakánál kivágod hogy felvehesse, esetleg kis csokornyakkendő :)

valami vadnyugatos pl sheriff. farmer, kockás ing, csillag kartonból vagy a játékboltból, esetleg kis műanyag pisztoly. vagy bandita: farmer, ing, kendő, arcát beborostázni szemceruzával, lehetne kis pénzeszsákja is :)


Az én fiam kung fu panda akar lenni idén a bölcsiben (most tölti a 3 évet), fekete harisnya, fekete hosszú ujjú póló és rá egy fehér trikó. a trikó ki lesz tömve pocaknak :) a hosszú ujjú pólójára varrtam egy kapucnit kis kerek pandafülekkel, a szeménél körbemonklizom majd kicsit szemceruzával, ja, meg lesz fehér pompomfarka is, amit a barna térdnacijára varrok.

2013. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!