Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4.5 eves kisfiatok futyijen a...

4.5 eves kisfiatok futyijen a bort fel lehet huzni?

Figyelt kérdés
nekunk azt mondtak nem kell bantani de most nem is tudom neki felhuzni,lehet ebbol baj?
2013. jan. 29. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam kukacán 2 éves kora óta teljesen fel lehet húzni a bőrt.

Gyermekorvosotok mit mond? Szerintem ez nem normális. 4,5 évesen már fel kéne hogy jöjjön neki.

2013. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mennyire kellene fel jonnie?
2013. jan. 29. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


22 hónapos fiamnak kb. 1/5-ig húzható fel a bőr. Doktornő azt mondta, hogy ha 2 éves(!) koráig nem jön fel teljesen, akkor menjünk sebészhez :(


A mi gyerekorvosunk az egyik véglet, de biztos kapsz olyan válaszokat is, hogy 5 éves koráig is ráér.

2013. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 éves korától jön neki fel teljesen. Mi már 2 hónapos kora óta edzettük, orvos tanácsára.
2013. jan. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, félig jön fel neki a bőr. Végül is lehet, hogy jobban is feljönne, de nem erőltetem, orvosunk szerint így most teljesen rendben van.
2013. jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
angliaban elunk es itt meg nem is hallottak rola,azert nem volt bantva,elaltatjak ha fel fogjak vagni?
2013. jan. 30. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Jobb helyeken bódítják őket.
2013. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!