Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiatok mit kap karácsonyra?...

Kisfiatok mit kap karácsonyra? Ötletgyűjtésben vagyok!

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lego duplo-t biztosan, a többin még én is gondolkodom.
2012. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
mennyi idős?
2012. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másfél éves.
2012. okt. 19. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:

szintén másfél éves lesz a fiam eddig úgy van hogy autó v. golyópályát fog kapni lehetőleg fából. vagy pedig a meglevő IKeás / tescos favonatszetthez kap kiegészítőket. a nővérével együtt szeretik játszani de egyedül is eltologatja.

B tervként ha mondjuk nem találok v. ilyesmi akkor egy nagyobb autót kap Wader-től .

2012. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Leírom, hogy tavaly miket kapott karácsonyra, az akkor 20 hónapos fiam: duplós rendőrautót, traktort. Böngészőt, mágneses rajztáblát, gyurmát, mindenféle formázóeszközökkel, roary autót (akkor ez volt a kedvenc meséje). Most ennyi jutott eszembe. A legjobban a gyurma érdekelte, de mindegyikkel játszik azóta is. Másfél éves kisfiúnak (ha valamilyen autót, markolót stb szeretnél) ajánlom figyelmedbe a duplon kívül a WOW és a Smoby vroom planet járműveit. Ezek pont ideálisak ennek a korosztálynak, nagyon masszívak, törhetetlenek!
2012. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A teszkóban volt garázs, kisautókkal, azt kapja.

Még tervezünk gyermek laptopot (hátha nem a miénket akarja megszerezni) és fa kirakót, mert a mostani állatkásokkal hosszú ideig eljátszik.

A játékhalmozást úgysem tudom elkerülni, mert tavaly, alig tíz hónaposan is elhalmozták a nagyszülők.

2012. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!