Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gondolkodtók már azon, hogy...

Gondolkodtók már azon, hogy mit fog kapni 3-4 éves kisfiatók karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak másfél éves a kisfiam, de ha nem baj, válaszolok.

Lego Duplot fog kapni. Van már neki, de abból sosem elég :)


De azt is tudom, hogy 3 évesen mit kap majd :DD

LÜK-öt.

2012. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
tavaly karácsonykor 3,5 volt, toronydarut kapott. idén hot wheels pályára fáj a foga, v hókotró a pedálos traktorhoz? hát majd kiderül
2012. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jövőhét kedden lesz a 3. szülinapja, még arra sem tudjuk, hogy mit kapjon, nem hogy karácsonyra. :D
2012. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

enyém is 3 éves, most lesz a szülinapja és passz... én is múltkor kiírtam egy kérdést de nem kaptam választ és fogalmam sincs!

tavaly kapott hot weels pályát, én nagyon nagyot csalódtam benne, elég drága volt és az illesztések 2 nap után elszakadtak, vékony gumiból van, egymásba kell dugni, ilyen:

[link]


mindene az autók, de annyi van már, ezért gondolkodom valami teljesen másba, hátha lenne neki új kedvence a járműveken kívül, de nem tudom...

könyvet, társast biztos kap, talán veszek neki konyhai kiegészítőket, lehet szeretne vele szerepjátékozni :/

2012. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Autópályán már tavaly is gondolkodtunk, ha vennék, mindenképp wader autópályát vennék neki (na, lehet, hogy azt kap karácsonyra...:D)
2012. szept. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

:-) Igen, mert decemberben érkezik a kistesó, s szeretnék addigra ezen is túl lenni. Ráadásul szülinap, névnap is karácsony körül van, s a nagyszülők nevében is mi választunk általában ajándékot. Szóval van min gondolkodnom.

4 éves lesz karácsonykor, s imádja a vonatokat, munkagépeket, társasjátékokat, könyveket, így a következő lista kezd összeállni:

- Colorama

- Puzzle

- Lotti Karotti

- Hali Gali junior

- Ki kicsoda?

- Lego nagy alaplap és alapelemek

- lánctalpas markoló (Bruder vagy valami törhetetlen fajta)

- tűzoltóautó

- repülő

- Brio vonatok vagy távirányítós vonat

- Mi micsoda sorozatból (junior) Indiánok, Kalózok

- Mit? Miért? Hogyan? sorozatból A kalózok (egyelőre nem sikerült dönteni, melyiket), A lovagvár meg még néhány között hezitálok.

Egyelőre ezek vannak a listán.

-

2012. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem novemberben lesz 3 éves,utána karácsony.egyikre orvosi táskát kap,mert mostanában állandóan doktorosdit játszik,másikra meg kukásautót,mert az a nagy álma.
2012. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, már készíti a listát:-) Ami most a menő dolog nála: gyereklaptop, kukásautó (olyan aminek nyílik az ajtaja, emeli a kukát stb, tehát nem a 100 Ft-os boltban lévő), illetve szeretne még verdás autókat kapni. Most ezeket kéri. De persze mindég bővül a lista ha éppen meglát valami új és neki tetsző dolgot. Én úgy szoktam, hogy a várva várt kívánságokat szét szoktuk osztani a családban. Valaki csak azt veszi, van aki tesz hozzá. Mi még nem tudjuk, hogy melyiket vesszük. De tőlünk ruhát is kap majd. Anyukámék már lestoppolták a verdás autókat:-)
2012. szept. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemsokara 3 eves a kisfiam de remelem nem gond ha en is valaszolok. Az otletek mindig joljonnek. Nallunk playmobil a nagy kedvenc es en mar meg is vettem neki karacsonyra a plymobil nagy allatkertet mert augusztusban kaptam a plymobiltol egy kupont ami szeptember vegeig volt ervenyes igy ezzel felaron gyorsan megvettem. Megvan neki a playmobil vadallat park meg a farm es nagyon szereti igy bovul majd az allatvilag. :) Napi szinten jatszik veluk.


[link]



Nallunk szinten nagyon bejott a meccano nevu osszeepitheto jatek. Meg 2 evesen kapott allatkakat: katicabogarat, kutyat meg madarat. Most, hogy kicsit nagyobb kap majd egy traktort:

[link]

Ami meg nagyon bejott nallunk ezek az osszeepitheto autok aminek a neve automoblox. Ezt a szettet is bovitjuk neki par autoval mert kerte.

[link]

Mesekonyvet meg puzzlet mindenkeppen kap majd. Egyelore ezek az otletek.

2012. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én feltétlenül szeretnék neki venni egy xilofont, de nem tudom, lehet-e még egyáltalán kapni. Jól jönne egy kis ritmusgyakorlat neki:) Ezen kívül Chuggington vonat-szettben, illetve a soha nem elég lego duploban és kukásautóban gondolkodok. Vennék neki buszt vagy villamost is, mert kisautója van, változatosabbá tenném a járműparkot.
2012. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!