Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gondolkodtók már azon, hogy...

Gondolkodtók már azon, hogy mit fog kapni 3-4 éves kisfiatók karácsonyra?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 07:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hát az egyik álmát már én is megvettem neki ami a kukásautó. Bruder márkájut vettem remélem tetszeni fog neki.Már a könyveket is megrendeltem.Még a doktor táskán gondolkodok,mert volt egy de az már rég tönkrement.Most egy kicsit komolyabbat gondoltam neki.Kap legot igaz nem duplot hanem mi 4 éves kortól való.Szeretne még ő is lánctalpas dozert, nem tudom de ezek a fiúk nagyon egyhúron pendülnek.Nekünk is nagyon sok autónk van, de azokkal szeret játszani.Társast most nem fog kapni szerintem mert van neki legalább 8 fajta de eddig még igazán egy sem érdekli.Thomasos ,Bogyo és Baboca,Málhás csacsi,stb.Nem tudom mit fog kapni a nagyszülöktöl,mert hát ugye azt is nekem kell megvenni.
2012. szept. 20. 14:14
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
babaházat fog kapni a fiúnk
2012. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!