Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mert nem kell neki a tej?

Mert nem kell neki a tej?

Figyelt kérdés
10hónapig szopízot és azóta nem kell neki semmi ,se tápszer,se a tej!!Most próbálok neki tejet adni,azt mondta a védőnéni,hogy adhatom a bolti tejet 2,8 at de nem kell neki se ,kakaóval ,se vaníliásan ,simán se.Hogy csináljam????
2009. szept. 2. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy, ne erőltesd, csak megundorodik tőle! Hüvelyesekben, gabonákban is rengeteg a kalcium, illetve adhatsz neki tejtermékeket (túró rudi).

A legutóbbi Kismama újságban pont erről volt szó, hogy tulajdonképp semmi szükség a tehéntejre, mivel fent említettekkel ki lehet váltani teljesen!

2009. szept. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat szerintem meg nagyooon is fontos a tej,de ezt mindenki eldonti maganak.Az en fiam se volt hajlando elfogadni a tejet.En ugy csinaltam hogy minden nap 1x2x megkinaltam neki(nem eroltetes),nem kellet neki kb 1 hetig majd egyszer csak beleivott es azota issza.Probalgasd neki kinalgatni hatha megtetszik neki:)
2009. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mi doktornőnk azt mondta h nem fog belehalni senki ha nem issza meg 10 hós korától a tápszert vagy a tejet. Tejterméket úgyis eszik sajtot, joghurtot, pépet, krémtúrót... Ne erőltesd, pár hét múlva kínáld meg, hátha de ne aggódj. 2 gyerekes
2009. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a tanácsokat .Minden reggel probálok neki adni iszik 1-2 kortyot de nem sokat ,nem is erőltetem .Igen adok neki ,joghurtot ,rúdit,pudingot imádja.remélem majd meg szereti.köszönöm.
2009. szept. 2. 21:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!