Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam minden reggel fél...

Kisfiam minden reggel fél hat-hat óra körül ébred. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
17 hónapos és már nagyon fáradtak vagyunk, mert nem mindig tudunk korábban lefeküdni. Hisztis is, ha nem az van amit ő akar ordít, toporzékol. Semmi baj nem volt vele. Lehet a foga miatt? Több jön neki egyszerre. Mit tudjak csinálni hogy többet aludjon ( kap Chamomilla vulgarist és Viburcol kúpot )? Fél 9-kor alszik el minden este, az elalvással sincs semmi gond, a nappali alvással sem, de ez a koránkelés borzasztó ( már két hete ).
2009. szept. 2. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A én lányom is 17 hónapos és rendszeresen fél 6kor kel. Ha 6ig bírja az már csoda. De nem egyszer előfordul hogy 4-5 között is kel. Pedig mi is 8-fél9 között megyünk aludni. Későbbre nem tudom tenni, mert már 7kor nagyon fáradt. Úgyhogy marad a koránkelés.
2009. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem tudom később fektetni mert nyolckor már megy a fürdőbe hogy akkor fürödjön, a pelenkázón meg már szinte alszik el. Csak eddig olyan fél nyolc-nyolcig aludt. Muszáj lesz átállni az új órarendre.
2009. szept. 2. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán segíthetek..

Egy éve együtt laktunk a sógoromékkal, akik korán keltek, és mindig felverték a fiam. Szépen hozzá is szokott a 6 órás keléshez. Később külön költöztünk egy garzonba, de volt valami fény, hogy ne ijedjen meg, ha felébred, és hogy ne menjek neki éjjel semminek, ugyanúgy kelt 6-kor.

Már éppen beletörődtem, mikor éjjel lekapcsolva maradt a villany, és nem volt kedvem kimenni. Azóta arra sem ébred fel, hogy az apja elmegy reggel f7 körül, ő alszik minimum f8-ig, de inkább 8-f9. A rekordunk eddig fél 10:)

Úgyhogy próbáljátok ki, hátha nálatok is bejön:)

2009. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is írtam hasonló kérdést a napokban. Már egy hónapoja mióta elköltöztünk a fiam 4-5 vagy jobb esetben 6-kor kel. És semmi pénzért nem akar visszaaludni, 14 hónapos amúgy. Na tenap csúszott a délelőtti alvás 13 órása, 3 órát lealudt, 4-kor már én keltettem, mert nem tud aludni. Hát képzelheted, minden nap 8-fél 9-köztött feküdt aludni, de tegnap még 10-kor se aludt, aztán végül kapott egy viburcol kúpot ami kiütötte. Na reggel hallottam fél6-kor a hngját, de nem sírt, következőre már csak fél 8-kor kelt. Én arra jöttem rá, hogy már nem igényel annyi alvást. Tehát vagy napközben kell felkelteni 2 óránál többet ne aludjon, vagy az esti alvást kell hátrább tolni.
2009. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat. Megpróbáljuk a tippeket.
2009. szept. 2. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!