Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még olyan kisgyerek aki...

Van még olyan kisgyerek aki visszahúzódó, csendes, jószívű, szófogadó?

Figyelt kérdés

Nyugtassatok meg, hogy még létezik ilyen, mert az én kislányom ilyen, de mindenhol vad, erőszakos, harsány gyerekekkel találkozunk és már előre féltem az óvodától.

Akinek ilyen gyereke van leírná nekem hogyan alakult az óvodai élet?


2009. aug. 31. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A sajátjaink ilyenek, a másoké vad, erőszakos, harsány általában. Olvasd el a múlt heti Nők Lapját!
2009. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első:nagyon igaz!!:DDDD

A visszahúzódás és csendesség nem nevelés kérdése,vagy ilyen egy gyerek,vagy nem.De az ember sokszor úgy érzi,a sajátján kívül minden gyerek szófogadatlan,neveletlen és buta.:))))

2009. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam, hogy nevelés kérdése lenne, és azt sem állítottam, hogy buták lennének a vad gyerekek. Félreértettetek, én ezt nem negatívumként gondoltam, inkább azt szeretném, hogy az én gyerekem is egy kicsit életrevalóbb lenne és ezért kérdeztem, hogy az óvoda remélem jót fog neki tenni és egy kicsit megedződik. Azért köszönöm a válaszaitokat!
2009. aug. 31. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Én olyan voltam mint amiket mint felsoroltál,kamaszként viszont tomboltam.Azt mondják aki gyerekként eleven,kamaszként nyugodt és fordítva.Nos akiket ismerek már gyerekkoruktól,igaz rájuk a mondás:D
2009. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, az en lanyom is pont ilyen kis csondes es nyugis. Szerencsere most varom a kistesojat, ugyhogy meg jo darabig nem kell oviba mennie.. engem nagyon stresszelne egesz nap azon agyalni, hogy ki bantotta meg hanyszor sirta el magat a tobbiek uvoltozese miatt. A ket (fiu) unokatesoja irto hangos, allandoan rohangasznak, egy pillanatig nem ulnek el az asztalnal vagy a homokozoban. Nagyon cukik amugy es sokat probalunk veluk lenni, hogy a lanyom is szokja :)
2009. szept. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a kislányom 4 évesen ilyen.

de a fiam aki 1.5 éves pont az ellentétje:-)))))))))))

2009. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm és örülök, hogy még vannak ilyen gyerekek is, hátha talál az ő temperantumához való társat az óvodában.
2009. szept. 1. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is csendes, meg minden, majd meglátjuk, mit hoz ki belőle a társaság, decembertől bölcsis lesz...biztos vagyok benne, hogy feltalálják magukat, és szerintem kell a társaság a gyerekeknek :-D
2009. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!