Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Figyelembeveszik a bölcsődei...

Figyelembeveszik a bölcsődei jelentkezésnél, ha van munkáltatói igazolásom, várandósan járathatom a gyerekemet ha én táppénzen vagyok?

Figyelt kérdés
Az orvosom azonnal táppénzre írt ,mert veszélyes lenne a munkahelyemen dolgozni vegyi anyagok miatt ,most vagyok 20 hetes és jövő héten kezdjük a bölcsit és akkorra kérik tőlem a munkáltatóit .
2013. jan. 22. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

nyilván észre fogják venni, hogy pocakod van... így simán elküldhetnek, ha túljelentkezés van, nem fogják nektek adni a helyet miközben vannak anyák akiknek muszáj visszamenniük dolgozni.

persze ha van hely bőven akkor nem gond, bár akkor munkáltatóit se szoktak kérni.

bocs, hogy megkérdezem, de ha otthon vagy, miért akarod bölcsibe vinni a gyereked?

már csak azért sem jó ötlet mert nagyon sokat lesz beteg az elején amit ti is elkaphattok és se terhesen nem szerencsés, se egy újszülöttnek

2013. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszintén azért nem tudsz dolgozni mert veszélyes anyagok vannak ott, de attól még a mindennapokban nem vagy veszélyeztetve.

Ha van várólista vagy nagy a túljelentkezés akkor esélyed sincs.

2013. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lombikos terhesség,ikreket várok és nyitva van a méhszájam ,úgy tűnik rövidesen be kell feküdnöm hosszabb időre a terhespatológiára,nagyszülők még dolgoznak,ők vállalják a nagyobb bölcsődés gyermekemet amíg kórházban leszek,a férjem külföldön dolgozik .

Nehezen tudtuk meghozni ezt a döntést .

2013. jan. 22. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdésnél mondjuk nem írtad be, amit most másodjára igen, így nyilván más a helyzet. Ilyen extra indokokkal akár soron kívül is fel fogják venni, hacsak nem áll előtted sorban 20 extra szociálisan rászoruló.
2013. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

6-os voltam.

Azt nem értem még, ha nyitott a méhszájad a 20. héten, akkor gondolom feküdnöd kéne egész nap, nulla emelgetés, hajolgatás, házimunka stb. Akkor a bölcsis gyereket hogyan tudod majd ellátni, hozni-vinni a bölcsibe, ha sír, felvenni, stb.?

Nem provokálni akarlak tényleg, nekem is hármasikreim vannak, csak nem értem.

Ha ilyen veszélyeztetett állapotban vagy, akkor miért nem apuka vagy a nagyi szoktatja be a bölcsibe a gyereket? Te meg pihenj otthon vagy a kórházban.

2013. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy bármit bizonygatnom lenne szükséges .


Lehet,hogy bölcsebb tőlem ha elmondom nekik a valós helyzetet és így megértik a jelentkezésünk okát ,az pedig közben úgy is beigazolódik,hogy a nagyszülők hordják majd a gyereket és a végén kettő tesó születik majd .

2013. jan. 22. 21:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Mivel a férjem nincs itthon ezért most teljes mértékben a családomra,szüleimre,hugomra szorulok ,már vetélteltem el ikreket a 20. héten (az is lombikterhesség volt )2005-ben és sajnos most is nyílni kezdett a méhszájam .
2013. jan. 22. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
No, látod, akkor pláne vigyázz magadra és a születendő pici babákra. Ne szégyellj bármilyen segítséget igénybe venni a családtól! Kívánom, hogy minden rendben legyen veletek és a bölcsis felvétel is sikerüljön :-)
2013. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szoktasd be a nagyszülőkkel,ha van munkáltatóid és felvették a gyereket onnantól nem tehetik ki ;)
2013. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!