Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliai egyetemi jelentkezésné...

Angliai egyetemi jelentkezésnél később is lehet csatolni az ielts nyelvvizsga eredményt?

Figyelt kérdés
sajnos kicsit elkéstem vele, január 15 a határidő, és én február 2-án fogok vizsgázni, tehát az eredményt leghamarabb február második felében tudom elküldeni az egyetemnek. Ezzel most buktam egy évet, vagy elfogadják így is? (amúgy tudok angolul, most csináltam emelt érettségit 90%-ra, tuti meglenne a minimum 6 pont)

2012. dec. 30. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem írsz nekik egy emailt? Ünnepek után biztos válaszolni fognak rá.
2012. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem. Én egy németországi egyetemre jelentkeztem barátnőmmel, már előbb letettem a nyelvvizsgám, barátnőm pedig később. Az egyetem honlapján is írták, hogy utólagos pótlásra nincs lehetőség, barátnőm kérvényezte, de tényleg nem fogadták el.
2012. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
63%

Angliában később is elfogadják.

Sok sikert!:)

2012. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dubi ***** válasza:
100%
Júli 1-ig simán elfogadnak mindent, sőt, szeptember előtt sem gond, csak egyeztetni kell velük. Nem késtél le semmit sem.
2013. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Brit egyetemek altalaban felteteles ajanlatot tesznek, es felsoroljak meg mit kell teljesitened ahhoz, hogy tenylegesen fel is vegyenek (pl erettsegi eredmenyek, nyelvvizsgak, stb). Ahogy az elozo hozzaszolo is irta, a nyar elejeig van idod, hogy megkapjak a megfelelelo szintu IELTS eredmenyeidet.
2013. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!