Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsibe kétnaponta viszek...

A bölcsibe kétnaponta viszek kb 20 db pelust, ennyiszer teszik tisztába a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Külön kis kosárba kell betenni a pelust ,törlőkendőt ,alátétet,kenőcsöt ,a többiekében gyakran egy pelus sincs ,lehet,hogy én vagyok a "kiszolgáló " ,mert mások folyton elfelejtenek pelust bevinni ?
2013. jan. 16. 14:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
Bocsi az off-ért, de később én is szeretném majd bölcsibe adni h eltudjak menni dolgozni, ezért érdekelne h e mellett a temérdek "bevitt pelus" mellett még fizetni is kell valamire nekik? Mert ez piszok nagy kihasználás, kb. amit megkeresel az vissza is megy erre, akkor ennyi erővel otthon is maradhatnál a kicsivel kb. annyi pénz maradna úgy is mint így. :/
2013. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Golan Trevize ***** válasza:

Az attól függ, hogy hol a bölcsi.


A XIII. kerületben pl. a karületi lakosoknak teljesen ingyenes, csak pelenákt, positörlőt, popsikrémet kell vinni.


Más helyeken kérnek étkezési díjat, van ahol még "gyümölcsnapokon" gyümölcsöt is kell vinni. Van ahol WC papírt, szalvétát, zsebkendőt is.


Aztán van ahol még ezen felül kérnek napi gondozási díjat is.


Önkormányzatnál érdemes érdeklődni (honlapjukon megnézni) a részletekről.

2013. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fú, a napi 10, az rengeteg. Kislányom még most 2.hete beszókós a bölcsibe, tehát nem tudom nálunk majd hogyan alakul. Egyenlőre - akinél kell - 9kor, majd 11 körül cserélnek pelust, utána pedig alvás után. (Ez eddig max 3. Ha később ér a szülő és még plusz egyszer bekakil a kicsi, az akkor is max 5 pelus/nap!)
2013. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igaz, az enyém fél napos bölcsis, az max 3 pelus egy délelőtt, ennyire pótoltam mindig ki, így nem járt rá senki. Mondjuk észnél kell lenni minden nap. Otthon sem fogy el 10db egy nap mondjuk hétvégén...a helyedben kiszámolnék egy napi adagot 1-2db plusszal és arra pótolnám csak.
2013. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én azért megkérdezném, hová tűnik, ha otthon feleennyi se kell, mégis mit reagálnak...
2013. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!