Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsibe kétnaponta viszek...

A bölcsibe kétnaponta viszek kb 20 db pelust, ennyiszer teszik tisztába a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Külön kis kosárba kell betenni a pelust ,törlőkendőt ,alátétet,kenőcsöt ,a többiekében gyakran egy pelus sincs ,lehet,hogy én vagyok a "kiszolgáló " ,mert mások folyton elfelejtenek pelust bevinni ?
2013. jan. 16. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

kétnaponta 20??????

ugy látszik te vagy oszto max 10 darab 2 naponta többi nem kell ezek szerint más em nagyon visz pelust

2013. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk mindenki a saját gyerekének visz pelust. Beteszem a szekrényébe, ezt akkor veszik ki a gondozónők, ha tisztába teszik. Én a helyedben annyit vinnék be, amennyit kb. naponta otthon is használ. 1-gyel sem többet. Akkor majd kiderül, hogy kinek adják. Minden jót!
2013. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel kiszolgáló vagy. Nálunk egy nap max 4-5 pelust cserélnek, de van hogy csak 3-at. És bizony ha valakinek nincs pelus, nyúlnak oda, ahol van több is. Én megkérdezném a dajkákat erről. Én sokallom a napi 10 pelust.
2013. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát lehet . a mi bölcsinkben is mondták hogy ha az egyik gyerkőcnek nincs a máséból veszik el. aztán lehet hogy ott anyunak apunak nem szólnak v. szólnak de látják hogy úgyis kap tiszta pelust nem adnak be.


Adj be te is kettőt hármat / nap és majd megoldják .

2013. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én erre gyanakszom. Miért viszel ilyen sokat egyszerre?
2013. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jobban járok ha naponta viszek 4-5 db-ot ?Akkor kevésbé nyúlnak hozzá amit én viszek ?


Az lehet a gond ,hogy láttják,hogy alig fér a kosarunkba a sok pelus és ha valakinek momentán nincsen akkor van hová nyúlni.

2013. jan. 16. 14:55
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor ez az én hibám...mert mindig biztosra akarok menni,hogy nehogy véletlenül ne legyen elég,de így viszont mások is kapnak belőle,mert láttják,hogy van itt bőven és nyilván a miénkből vesznek ha láttják,hogy rengeteg van.

Majd kinthagyom a zsákjában a pelust ;-) és csak annyit teszek a kosárkájába amennyi kell kb .

2013. jan. 16. 14:58
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt szemét dolognak tartom a bölcsi részéről. Miért nem szólnak azoknak az anyukáknak, akik nem visznek pelust???


Ilyet még a koraszülött osztályon sem csináltak, ahol a kisfiam eltöltött 2 hetet. Számoltam, és rendben megvoltak a pelusok, pedig szívesen adtam volna más babáknak, akiket nem látogattak a szüleik. Úgy tűnik ezt a problémát az alapítvány megoldotta.

2013. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,csak annyit vigyél ami kell neki,meg azért plusszba kb 2-őt,baj esetére.Nálunk a bölibe az a bevett gyakorlat,h bontatlan csomaggal kell vinni,de kihúzta vele kb addig,mint itthon.Mondjuk furán néztek rám mikor szobatiszta lett és elkértem a még benn maradt pelust...
2013. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Golan Trevize ***** válasza:

Nálunk olyan szekrényben vannak a pelusok, amikhez a szülők nem is férnek hozzá (bent van a játszó szobában).

A gondozónők szólnak, ha fogy.

Nem járunk régóta, de eddig nem fogyott több, mint ami indokolt lett volna (nem vezetünk róla nyilvántartást, csak most gondoltam át).


Szerintem kérdezd meg a gondozónőket, hogy hányszor teszik tisztába a gyereket, és annyit vigyél naponta, plusz egy tartalékot. Nap végén nézd meg, hány maradt, esetleg hozd is el, még az is lehet, hogy más viszi el, ami ottmarad.

Az is lehet, hogy másoknál is azért nem látsz pelenkát, mert nem tartanak ott többet, mint amennyt muszáj.

2013. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!