Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen társassal játszik 3 év...

Milyen társassal játszik 3 év körüli gyereketek?

Figyelt kérdés
Már vettem többfélét is (Csigafutam, Tojáslopó, Kinek nagyobb a bohóca pl.) és a maga kedvére eljátszogat vele,akár szabály szerint is, csak ne kelljen ellenem játszania. Úgy vettem észre,hogy rosszul esik neki, és ilyenkor mindig van egy olyan kérése,amivel együttműködést ér el velem.

2013. jan. 16. 04:45
 1/6 anonim ***** válasza:

3 évesem nagyon klassz társasokat kapott a keresztszülőktől, nagyon bejött neki.


Pigolino nevű társas az egyik. Malacokat kell gyűjteni. Először mi sem szabály szerint játszottuk. Ez az első számű kedvenc, naponta többször játsszunk vele.


[link]


Szivárványkígyók. Ez kártyajáték, minél hosszabb kígyót kell alkotni, a színekre kell figyelni.


[link]


Pippo. Ez is kártyajáték. Igaz, hogy csak 4 éves kortól ajánlják és a szabály szerinti játékhoz még kicsik, de mi azt is más szabályokkal játsszuk: egyféle állatot kell a hiányzó szín szerint beilleszteni. Az eredeti szabály szerint vagy 25 állatból kell kiválasztani a megfelelőt.


[link]


Az Éhes békákat is szereti, bár az nem a klasszikus társas, hanem golyógyűjtögetős.


[link]

2013. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk most a top kedvenc az egérkergető ügyességi játék. Az egérke fut szájában a sajttal és el kell kapni a farkincáját. A 15hós, 3,5 éves és a 6 évesem imádja kergetni a lakásban. Ők felváltva játszák, hogy nem legyen veszekedés.

[link]

2013. jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj, a malacos nálunk is nagy kedvenc lenne, a három kis malac meséjét nagyon szereti.:))

Az egeres társasjáték pedig tényleg nagyon vicces lehet, szerintem megvesszük mi is.


Köszönöm!:))

2013. jan. 16. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:

OFF:


Kedves 2.-ik!


leírnád részletesebben hogy ez az egeres játék hogyan is működik??Mert a linkben nem találtam leírást!

2013. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha sikerül a macska manccsal elkapni az ide-oda mozgó és futkosó egérke farkát, a játékos megkapja a sajtszeletet és rácsúsztathatja a mancs nyelére. Az a nyertes akinek a legtöbb sajtszelete lesz végül. 2 db baby goliát elem kell bele.


Merész egér társasjátékként tudsz rákeresni jobban.

2013. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönöm,így már értem
2013. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!