Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt olyan napotok amikor...

Volt olyan napotok amikor semmi nem sikerült? Se neked se a gyerekednek?

Figyelt kérdés

én vagyok az a reggeles zoknis történet..

illetve a gyerek feletette az ágyra a bilit ráült majd leesett az ágyról holott sose tette még fel a bilit az ágyra és a csattanásra futottam be a konyhából.


most ledölünk és pihenünk ki nem megyünk ma már sehova


2013. jan. 14. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ó igen.A mai nap főztem egy isteni gulyáslevest,amit alig hogy megfőtt sikerült leborítanom a tűzhelyről a földre.Csupa zsír lett minden,a fal,a föld.Még jó hogy sem én sem a gyerek nem sérültünk meg.Jól kibőgtem magam,és egy jót eszik a kutya.Ez nem az én napom...
2013. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szegénykéim...:)

Akkor tényleg ma vmi van a levegőben...

nekem ma jó napom van, de nagyon sokszor van, hogy kiakadok, mert sehogy nem haladok, vagy minden effélék történnek, mint ma veletek...

Jó ötlet az ágynak dőlés, holnapra jobb lesz..:-)))

2013. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi tegnap konyhát, hűtőt takarítottunk a férjemmel. Pont pakoltam volna vissza a hűtőbe, amikor egy teli flakon ketchup kicsúszott a kezemből, szétcsattant középen :) Mondanom sem kell mi minden lett csupa ketchup... Szekrény, fal, padló, és hihetetlen helyekre jutott belőle :P Szerencsére más nem történt.

Ma én is gulyáslevest főztem :D

2013. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Utolsó!Küldhetnél egy kis maradékot!:))))Nem baj majd holnap ismét nekiállok...pedig nem vagyok kétbalkezes.De a ketchupos történet se semmi!Hát...fogjunk ma kezet!
2013. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!