Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlana valaki gyermek...

Ajánlana valaki gyermek ekcémával foglalkozó orvost?

Figyelt kérdés
Kislányom 20 hónapos. Tavaly télen jött ki az ekcémája, akkor nagyon erős volt. Diétázott. Nyáron már mindent evett, ekkor semmilyen tünete nem volt. Most újra jelentkezett, kisebb területen, de nagyon erőteljesen. Szeretném elvinni olyan orvoshoz, aki már "kipróbált". Tavaly sok helyen voltunk, de egyik sem volt eredményes.

2013. jan. 12. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megyét legalább írj,úgy könnyebb!
2013. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]

Mi Szfváriak vagyunk itt Dr. Holub Orsolya akit tudok ajánlani, de hát ha mondjuk Debreceni vagy akkor nem segítség :). Nézd meg a fenti linket.

2013. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én tudok egy bp-it.

DR. SERES KLÁRA BŐRGYÓGYÁSZ KOZMETOLÓGUS


BARTÓK BÉLA U. 61.

1114 BUDAPEST, Pest


Telefon: 20-456 9770

2013. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én szegedit tudok. dr. Csoma Zsanett, kimondottan gyerekbőrgyógyász. És jó orvos.
2013. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó!El tudnád nekem küldeni a szegedi dr nő elérhetőségét?Már hónapok óta keresek egy jó szakembert a kisfiamnak Szegeden vagy a környéken.NAGYON HÁLÁS VOLNÉK!!!
2013. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi az észrevételt! Budapesti orvost keresek és lehetőleg olyat, aki nem a tüneti kezelésre fekteti a hangsúlyt, hanem az okot kutatná fel.

Ezek szerint sokan küzdünk ilyen gondokkal. Nálatok mik az okai az ekcéma feltűnésének? Mennyi idős a gyermeketek?

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 12. 23:21
 7/14 anonim ***** válasza:

Holnap megyünk haza a mamától, este 7 körül jutok géphez. Annyi elöljáróban, hogy a doktornő eltörte a lábát, most kevesebb pácienst fogad, de úgy számíts, hogy 2-3 hétre kapsz kb. időpontot, de én mondom neked, nagyon megérte várni, közel 1,5 év szenvedést enyhített a gyerekünknél, amennyire lehetséges volt!

Ha azt mondom neked, hogy az összefolyó piros, égető, viszkető, kirepedező bőrén a tél beálltával is csak a keze, bokája, fülcimpája, elvétve a térdhajlata tünetes, és nem folyamatosan vagyunk ébren éjjel, csak 1-3 alkalommal, tudod miről beszélek!

2013. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat kérdező, azt hittem valamiért (mert este van, és még itt hülyülök a gép előtt:D), te kérdezed a szegedi dokit. Akinek szántam, privát üzenetet írok holnap, nem a te kérdésedet növelem, számodra lényegtelen infókkal.


A 2. kérdésedre válaszolva: mi szinte születése óta küzdünk az ekcémával, ami atópiás dermatitisszé fajult igen hamar. 8 hónapos kora óta áll gondozás alatt, 13 hónapos kora óta szigorú tej-, tojásmentes diétát tartunk. 20-21 hónaposan vérből állapították meg a tej-, tojás-, tőkehal-, por allergiát. Olyan magas az összIge száma a kisfiunknak, hogy nem is mertek terhelést csinálni, még mindig, pedig már 6000-ről (!!!) (50 alatt normális), 2600körülire csökkent 2 év kemény diéta és a porallergia tüneteit enyhítő még keményebb változtatások után (erre eddig is figyeltem, mert a férjem is porallergiás, allergiás asztmás). Most 3 éves múlott a fiam. Nem biztatnak bennünket, hogy az ételallergiát kinőheti, az atópiára van egy halványka esély, hogy lényegesen javulni fog kamaszkorban (a bőr természetes zsírosodása miatt) és majd újra romlik, ahogy a korban előrehalad.

2013. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, várom! Nálatok mit ajánlott? Szteroidos gyógyszert és kenőcsöt? Mi volt Nálatok a kiváltó ok?
2013. jan. 12. 23:33
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, ilyen korban már lehet csinálni allergia tesztet. Nekem a gasztroenetológus azt mondta, hogy 4-5 éves korig értelmetlen, mert gyors ütemben változnak. Egyik héten még allergiás valamire, a másikon már nem. Nálatok is tünetmentes a nyári időszak?
2013. jan. 12. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!