Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyerkőcöd beköthető az...

A te gyerkőcöd beköthető az autósülésbe télikabátban?

Figyelt kérdés
Tudom, ostobán hangzik a kérdés, de akárhogy húzkodom, forgatom az ülés biztonsági övét, kabátban nem ér össze az egyébként mindössze 10 kilós gyereken. 9-36 kg-ig van az ülés, Giraffe Club. egyszerűen nem tudom hosszabbra állítani a pántot, az övet. létezik, hogy gyárilag ennyire rövid lenne? vagy mindegyik ilyen?
2013. jan. 12. 13:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A lányomnak 9-18 kilós ülése van, 12 kiló, 90 centi, és simán be tudom kötni.
2013. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

9-36os ülésbe nagykabátban, overálban éppen hogy be tudom kötni a 18 kilós fiamat, most tervezzük, hogy az autó saját övével kötjük be, mert már egyébként is 106cm.

el nem hiszem, hogy egy 10 kilós gyereket nem lehet bekötni, valamit el kellett nézned!

linkeld be az ülést, hátha tudunk segíteni, tanácsot adni.

mi ülésünknek a gyerkőc combjai között a huzat alatt van egy gomb amit ha benyomunk ki tudjuk még húzni az övet!

2013. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én betudom kötni a lányomat pedig nekem is giraff clubos gyerekülésünk van bár én leveszem rola a kabátott .
2013. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekünk Römer King gyerekülésünk van (9-18 kg-ig). Fiam 13 kg, és nem tudom belekötni.... Nagyon szét kellet buherálni az övet - így most beköthető, de nem feszül az öv rá.

Pedig ez egy nagyon nívós márka.


Egy ismerősöm egyáltalán nem tudja belekötni a gyerekét (most télen) az ülésbe. - Elég elkeserítő.

2013. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekünk 9-18 kg-os ülésünk van (pierre cardin) és simán be tudom kötni nagykabátban vagy overállban a 2 éves, 12 kilós fiamat.
2013. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Azért látom, nem egyedi a probléma... :-((( egyébként akárhogy nézem, sajnos nincs előrelépés, nem tudom hosszabbra állítani, mert hiába van a gyors övfeszítőnél még hely (ami ugye az ülés alatti gomb a lábak között, ha maga az ötpontos öv egyetlen "szalag", ami körbefut az ölés alatt és éppen a saját csatjában akad el. közben megnéztem, öt hónapja vásároltuk. :-(

EGyébként biztonságos vagy nem biztonságos a kabát, öt-tíz perces autóútra nem fogom levenni a gyerekről a kabátot a jéghideg autóban. hosszabb őtra nyilván leveszem, de negyed óra alatt fel sem melegszik az utastér...

2013. jan. 12. 22:14
 17/20 A kérdező kommentje:

Egyébként erről az ülésről van szó:


[link]

2013. jan. 12. 22:15
 18/20 A kérdező kommentje:

[link]


itt egy kép, amin talán látszik, mi a gondom. ha hasonló szerkezetű ülésed van, kérlek segíts!

a fém csat fent nem engedi nagyobbra az ötpontos övet, az övfeszítőnél hiába állítom lazábbra, az csak lóg a levegőben, a vékonyabb szalag, mert az egész megakad a csatnál

2013. jan. 12. 22:27
 19/20 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.

A miénk ilyen (ilyesmi): [link]


Nem hasonlít a tiétekhez - így nem tudok segíteni sajnos.

Mi a huzat alatti részen mahináltunk vele.

2013. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Én az imént teljesen szétszedtem és teljesen esélytelen sajnos, hogy hosszabb legyen az öv :-((( iszonyú béna konstrukció. a termék saját honlapján olvasgattam a hozzászólásokat is és ennek a márkának más típusára is volt ilyen rövid öves panasz, de válaszra sem méltatták az illetőt :-( egy százalék esélyem maradt körülbelül, hogy csak én nem veszek észre valamit, de teljesen nyilván valónak tűnik, hogy ebből nem lesz hosszabb. a lábak közti övfeszítő uyagnis gyakorlatilag érdemben semmiféle kapcsolatban nem áll az ötpontos övvel. rövidíteni lehet, hosszabbítani nem. a fennmaradó rész csak dísz rajta :-((( arra jó, hogy valami fityegjen az elején. és ez eu szabvány. eu-módra tesztelve. elkeserítő, hogy ez ilyen formán forgalomba kerülhetett. több helyen kapható még, de a webáruház, ahol vettem, már nem forgalmazza valamiért. gondolom, sok volt rá a panasz :-(
2013. jan. 12. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!