Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit rakjak a kifiam alá este,...

Mit rakjak a kifiam alá este, hogy ne kelljen minden nap ágyneműt mosni? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
Annyit pisil éjjel,hogy kicsorog,átázik a pela.Persze,ha felkel éjjel akkor gyors pelacsere.Az egyszer használatos pelenkázó alátétre gondoltam,hogy esetleg az jó-e.
2009. aug. 22. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
egy dézsát
2009. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De nagyon értelmes lehetsz első válaszoló..Igen,jó a pelenkaalátét,cs azt lehet,hogy ki fogja ficeregni.Másféle pelust próbáltál?Én mindig adok rá egy rövid pizsinacit az alvós bodyra,így nem tud szivárogni se.
2009. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Használj egy mérettel nagyobb pelust. Mennyi idős a babád egyébként? Mert nem kéne, hogy ennyi baleset előforduljon, ez inkább újszülötteknél jellemző.
2009. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha esetleg a pelusra ráhúzol egy pelenkatartó bugyit? Vagy például van nekünk egy úszóbugyink az belül frotír, középen van valamilyen anyag a nevét nem tudom, ami nem ereszti át a vizet (zacskószerűségű)majd kivül olyan mint a fürdőruci anyaga. Ha például ebből nagyobbat veszel és tudsz alárakni pelust is akkor ez szerintem megfogná és nem engedné ki.
2009. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Használj más pelenkát. Én Liberot használok, az kibír simán éjjel 10-12 órát is, és nem kell belőle nagyobb méret sem. A színes tescos (nem a gazdaságos!) pelenkák is jók.
2009. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk olyan lepedőt, aminek az egyik oldala frottír, a másik pedig ilyen nem átázós anyag. Bababoltban 2000 Ft körül volt az ára.
2009. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is van a lepedő alatt egy vízhatlan lepedő(a baba felőli oldala frottír,a másik pedig olyan,ami nem engedi át a nedvességet)a 15 hónap alatt jó szolgálatot tett.Van 70X140-es,és 60X120-as méretben is(mi az utazóágyba is vettünk)A négy sarkán gumifül van,azzal tudod a matrachoz rögzíteni,nem gyűrődik össze a baba alatt.
2009. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,jó ötletek,kivéve a dézsa.22hós és már heverőn alszik,5-ös pelát használunk,pennyset.Van ennél nagyobb pelenka?Majd megnézem azt a kétoldalú lepedőt,valahogy biztos lehet a heverőre is rögzíteni.
2009. aug. 23. 14:03
 9/12 anonim ***** válasza:
A pelussal lesz a baj. Mi 14 hónaposak vagyunk és már a 6-os pelust használjuk.Liberóra esküszök.Szerintem cseréld le azt a szar pelust.Vagy próbálj Up&go pelust.Abba nyugottan mocoroghat.Én a Dm -be szoktam venni a Liberó pelust amikor van 25%-os kuponom úgy sokkal olcsóbb.
2009. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz-kivéve a dézsás parasztot. Szóval, én is pelust váltanék, de nem feltétlenül nagyobb méretűre. Az én lányom 17 hós és most kezdi kinőni a 4-es pelust. Nálunk a sima Libero vált be, az up@go-ra és a többi bugyipelenkára az összes ismrősöm panaszkodik, hogy kifolyik belőle a pisi, mi azt inkább csak strandra használjuk/használtuk. Jó ötlet még a matracvédő is. Én az IKEA-ban vettem elég olcsón egy ívet, abból én vágtam ki a megfelelő méretet. Hátránya, hogy így nincs rajta rögzítési lehetőség, de ha rá gumis lepedőt húzol, az elég rendesen megfogja.
2009. aug. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!