Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minimaxon melyik meséket...

Minimaxon melyik meséket szeretitek és nézitek a gyerekkel, és mitől "másztok a falra"?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok meg, hogy miért, légyszi :).

CSak kíváncsi vagyok egyébként. Én mint anyuka az alábbiakat szeretem: A Kis Hercege, Geronimo Stilton, Bogyó és Babóca, Chuggington, Thomas és barátai, Mia a jótündér. És amitől falnak megyek: Bibi és Tina, Én kicsi pónim, Rolli teherverda, Caillou (persze ettől még a gyerek nézheti, ami tetszik neki).



2012. dec. 16. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányom imádja, és egyébként tényleg szerintem is jó és oktató is, de valahogy a Caillou-tól engem is kiráz a hideg...:))) Már amikor kezdődik és énekel, de ha a hangját hallom is "rosszul" vagyok... Nem tudom megmondani, hogy miért...:D
2012. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sam a tűzoltó,az a mindene.....(2,5éves fiú),szereti a chuggingtont.Amit utálok,szerencsére a fiamat sem érdekli,az szintén a Caillou.
2012. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj, a Caillou szerintem is szörnyű, egy ideig a lányom kedvence volt, mostanában hál' istennek nem láttam. Én a Miát szeretem és az Őslények országát bár elejétől a végéig még szinte soha nem volt időm megnézni. :)
2012. dec. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régebben én sem szerettem a Calliou-t, most már megbarátkoztam vele, sőt, a mondandója is jó, tanító, ahogy többet néztem, meg is szerettem szinte.

Most amit én szeretek az a Mia, Bibi és Tina is elmegy, Thomas, Chuggington, Bajkeverő majom


Én kicsi pónimat nézni sem engedem a gyerekeknek, szerintem szörnyű, Kis herceget nem szereti a lányom, szerintem nem is gyerekeknek való igazán, vagyis nem kicsiknek mint az enyémek

Nem jut eszembe több....

2012. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amiket te utálsz, azokat én pont bírom :) Caillou az egyik kedvencem :) csak nem értem, miért nem rajzoltak neki hajat...


Igazából mindet szeretem, bár különösebben nem figyelem őket, inkább csak nézek a fény/zaj felé.

2012. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kedvenceim: Bajkeverő majom, Heloise (ezt mostanában nem adják sajnos), Miss BG (ez is régebben ment) Bibi és Tina, Caillou-t is bírom.

A lányaim kedvencei: Mia és én, Vudlik, Mike a kis lovag, Sün Alfréd, Geronimo, régebben Elmo, Eperke


Amitől engem a hideg kirázott, és tuti kikapcsoltam a tévét, az a Viva Pinata, Connie a boci, Mú mama és Bicsi Bocs. (Ezek nekem nagyon debilek és nyomasztóak) Ja, magyarok közül ugyanilyen nyomasztó nekem a Leo és Fred,már gyerekként sem szerettem.

2012. dec. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lassan 4 évesek a kisfiaim, akik imádják Sam a tűzoltót, Bogyó és Babócát, a vonatos meséket, Mia és én, Geronimo, Bibi és Tina.

Amit én is szeretek: Bajkeverő majom, Charlie mackó kalandjai. Szoktunk nézni régi idők meséit is (Frakk, Hupikék Törpikék és hasonlók)

Falnak megyek én is a Póniktól, és Mártától, a beszélő kutyától. Meg a sok idétlen reklámtól.

Van 1 másik meseadó Caartonitó, ezen kifejezetten kicsiknek való mese van, Pizsamás banánok, Bébi bolondos dallamok.

2012. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!