Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki vett a gyermekének...

Valaki vett a gyermekének ilyet teknőst? Szeretitek? Érdemes lenne megrendelni?

Figyelt kérdés

Van hozzá hálózati adapter,szerintem tök jó.De félek hogy nem fog tetszeni a gyereknek és csak kidobom a pénzt.


[link]


2012. jan. 18. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más...azért mert sok gyereknek nem tetszett lehet a tiédnek fog és lehet,hogy a többségnek tetszett a tiédnek nem fog.Ha most nem is lehet később nagyon fog neki tetszeni,elvileg megromlani nem fog.Sok olyan cuccunk van ami sokkal később kezdte érdekelni.
2012. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiamnak kicsinek annyira nem, de nagyobb korában rettentően tetszett. Ennyiért azért ne vedd meg, az obiban 3500 ft és az többféleképp világít és több mintát is vetít a falra.
2012. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te ismered a gyereked.


Az enyém pl. 3 éves koráig semmit nem volt hajlandó megérinteni, ami plüss vagy más szőrrel borított játék volt... :o)

2012. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyet néztem,de én az ebay-ról rendelem,szállítással együtt fele ennyibe kerül,szóval nem éri meg!
2012. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ehhez adnak elemet és hálózati adaptert is.Szerintem így megéri!
2012. jan. 18. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van 20 hónapos a kisfiam és imádja!Nem alszik addig amíg nincs bekapcsolva!:)

A Cora-ban is lehet kapni, az ott gyűjtött pontokért lehet beváltani.

2012. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kisebbikem kapta, amikor 19 hónapos volt. Neki is és a nagytesónak is nagyon tetszik, és megmondom őszintén, férjemnek és nekem is:)

Nálunk a plafon és a ferdefal lambériás, de ott is szuperül látszanak a csillagok.

Nyár óta minden este használva van, amíg magától ki nem kapcsol és csak 1szer kellett elemet cserélni. A mienkhez nem volt adapter, én azt nem tartom jó ötletnek, bár az enyémek már ki be mászkálnak az ágyból és szerelnek mindent.

Nézz körül teszveszen és vaterán, többen szokták árulni, és van, aki jóval olcsóbban!

2012. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért kellett lepontozni, de aki megtette legyen vele boldog.

Mint írtam, mi az obiban vettük, ahhoz is van adapter. Ennyiért nem éri meg, ugyanilyet több helyen is kapsz olcsóbban. Most pl. a Decathlonban volt.

2012. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!