Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megvette valaki az Unico lego...

Megvette valaki az Unico lego Maximilian Families "Macilak" játékot esetleg a gyermekének? (Auchan-ban akciós most).

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy olyan-e mint az Unico Hello Kitty-s építő, hogy a kockákra matricákat kell-e ragasztani, vagy itt esetleg már a kockákra rá vannak festve a minták, mint a Lego Duplo-ban? Köszönöm a választ, ha valaki tudja.
2011. dec. 8. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan,hogy külön rá kell ragasztani őket.Én is ezt szeretnék venni karácsonyra a gyerekeimnek,és nekem ezt mondták róla a telefonban.Szerintem mindegyik Unicosra ragasztani kell,emiatt is olcsóbb.

Nektek bevált a Hello Kittys?Tényleg összeépíthető a Duploval?

2011. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ! Igen, össze lehet építeni a Duploval, teljesen kompatibilis. Szeretik a lányaim a Hello Kitty-set, csak nekem pont ez a felmatricázós dolog nem tetszik annyira. De ez a Mackólak olyan aranyos, lehet, hogy mégis megveszem.
2011. dec. 10. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen,az nekem sem tetszik..Én is vacillálok még,h milyet vegyek,az enyémek mindenről leszedik a matricát,úgy meg nem ér semmit,nem olyan szép..

Találtam amúgy más duplo-kompatibilis készleteket is,pl ez:


[link]


Nekem ez is tetszik,és sztem ez nem matricás.

2011. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én végül mégiscsak a Duplo mellett döntöttem, az Extrem Digital-ból rendeltem meg. Sokba kerül igaz, de ez évekig kiszolgálja őket. A családi házas szettet rendeltem meg, 5639 a száma. Ezzel szerintem még én is szeretni fogok játszani a lányaimmal. :D Te melyik mellett döntöttél? A matricás szettről lebeszéltem magam.
2011. dec. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!