Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire jók a Hauser gyerekbi...

Mennyire jók a Hauser gyerekbiciklik? Szeretitek?

Figyelt kérdés

Felajánlottak egy 12"-os használt, de jó állapotú bicajt kb. féláron, 10 ezerért. Érdemes megvenni? Lányomnak nagyon tetszik, alig tudtam leszedni róla, 2,5 éves.

Nem túl drága?



2012. szept. 22. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vennék használtat ilyen drágán.nézz körül 11 12 ezerért már ujjat is kapsz.a fiamnak is ilyen bicója van,14-es.kicsit nehéznek találom a vázát,nehezen is tekeri.az is használt volt,igaz látszik is rajta a használat,de szép bicó,azt 5 ezerért vettem.én használtért ennyit nem adnék.
2012. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk szaküzletben ajánlották ezt a fajtát - megbántam. Baromi nehéz a gyereknek, lehet, hogy ez "anyagból" van, ahogy a boltos mondta, vagyis nem törik szét, ha hasraesik vele a gyerek, de szegénynek nagyon nehéz tekerni is, annyira nagy a súlya.

10 ezer baromi sok egy használt bicóért, annyit ne adj érte.

2012. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Pont ugyanazt írtátok amivel nekem is bajom van, nagyon nehéznek találom magát a biciklit.


Valószínű, akkor nem vesszük meg, majd keresünk egy könnyebb és olcsóbb típust.

2012. szept. 23. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem sok érte... Kettő Hauserünk van itthon, két méretben a két nagyobb gyerek után. (A legkisebbé lesz majd.) Strapabíró, mindkettőt két gyerek nyúzta, semmi bajuk. Én megvenném...
2012. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is megveném mivel ma már egy uj "12" bicaj is 18ezer ft.
2012. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek is.

Már visszavittük. Mi elég lejtős helyen lakunk, szerintem nem tudna az emelkedőn feltekerni vele, ha pedig megunná, ezt biztos, hogy nem tudnám cipelni.

Most van egy Decathlonos futóbiciklije, azt minden további nélkül felkapom és viszem. Egy ilyen "súlycsoportú" bicajt szeretnék majd venni, mondjuk 3 éves szülinapjára.

Az igazság az, hogy nekem is van egy Hauser biciklim, engem is rábeszéltek baromi drágán, de én sem szeretem, mert nehéz.

Miután ketten is azt írtátok, hogy gyerek méretben is nehéz, elhiszem, és biztosan így is van.

2012. szept. 23. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!