Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel surititek a 10-12 hos...

Mivel surititek a 10-12 hos babatok foziet ebedre?

Figyelt kérdés
en minden nap krumplival suritem es este vacsijat meg rizzsel. nem artok neki igy? 10es felhos kislany anyuja. Koszike
2009. aug. 19. 22:39
 1/4 anonim válasza:
53%
pépesített krumpli pl
2009. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Én liszttel sűrítem a legtöbbjét.A legújabb kutatások szerint a lisztes ételeket már 4-5 hósan el kell kezdeni.

10 hósan pedig ebédre már azt eheti,amit mi.

2009. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én így csináltam:

- 9 hónapos korig csak főtt krumplival sűrítettem mindent,

- utána 10 hónapos korig - a krumpli mellé - jött a rizs és a durumtészta (tojás nélküli), valamint már joghurttal is "sűrítettem", azaz tettem bele azt is, hogy változatosabb legyen (pl. joghurtos brokkolifőzelék, joghurtos spenótfőzelék, krumplival, vgy rizzsel)

- 11 hónapos korától már felnőtt módon készítettem a főzelékeket: azaz általában habarással, tehát tejfölt, lisztet tartalmazott, de előfordult már rántásos étel is (ritkán), vagy besamellel sűrített (vaj, liszt, tej) étel is.

Csupán arra figyeltem, hogy elsőre mindig csak egy keveset adtam neki, hogy bírja-e.

16 hónapos kisfiú anyukája

2009. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszike szepen mindenkinek .nagyon sokat segitettetek!!!! minden jot!!!
2009. aug. 20. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!